Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ilyen helyzetben...

Miért van ilyen helyzetben megfelelési kényszerem?

Figyelt kérdés

Nemreg kezdtem el a vezetest 12.oranal jarok. Viszont most egy darabig nem tudok menni. A vezetes eleg jol megy szerintem es az oktato szerint is,meg a parkolas annyira nem. De ma el mentem a baratommal vezetni (olyan uton mentunk ahol nem jarnak kocsik) es hat egyaltalan nem ugy ment mint az orakon. Elkezdte mondogatni hogy ugy vezetek mintha meg az elso oranal jarnek. Nem hazudnek neki,megmondanam ha az orakon is rosszul vezetnek. De ahogy be ulok melle ram jon az hogy nekem mar ugy kene vezetnem mint ahogy azt o "elvarna"

O kivalo vezeto szinte mint akinek benne van a verebe neki ez megszokott. Nem az elso eset hogy vezetek mellette mielott elkezdtem a jogsit gyakorolgattunk es akkor mar szinten ugyanigy ereztem hogy oda kell magam tenni. Ugy erzem,hogy lenezne ha nem ugy vezetnek ahogy o azt gondolja es ettol teljesen stresszbe jovok es egyszeruen nem tudom magam kontrollalni es egyaltalan nem ugy vezetek mellette mint az orakon. Tamogat benne,de teljesen elbizonytalanodok ha mellette ulok.

Mit csinaljak hogy ez "elmuljon"?



2020. febr. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz ezzel csinálni, lelki alapú probléma. Fogadd el, és egy idő után elmúlik.
2020. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vezess mellette, amíg nincs meg a jogsid. (kivéve persze ha oktató a barátod)
2020. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: A barátod egy b.nkó paraszt! Kezdőt sosem inzultáljuk, mert pontosan az történik, amit most megfogalmaztál. Támogasson, nincs ezzel baj, de ha nem tud ösztönzően hatni rád, akkor inkább ne gyakoroltasson vezetést.
2020. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges egy más fajta autóval gyakorolni.

Mert még az egyiket se tudod vezetni, nem szoktad meg, erre ott van egy egészen más autó ami teljesen össze kavar.

2020. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!