Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi megtett kilométer...

Mennyi megtett kilométer fölött nem vennél használt autót?

Figyelt kérdés
Benzinesre gondolok, és átlag autóra, átlag emberekre. Szóval ne fárasszuk egymást olyan válaszokkal, hogy "nem vennék használt autót, meg a kamionomban egymillió van", stb. Tehát van e valami bűvös határ, ami már rizikós? 2-300 ezer km, vagy ilyesmi. Köszönöm!

2020. febr. 18. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

El foglak keseríteni, mert konkrét számot vársz, de én is csak azt tudom írni, amit előttem: állapottól függ.

Jó állapotú, jól karbantartott autót, nem frissen importálva, tulajtól (lehetőleg nem a 8.-tól) akár 400.000km-rel is megvennék. Míg elhanyagolt, lerúgott import ex-cégautókat 50.000-rel sem biztos.

2020. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Egy 8-10 éves autónál 200.000 a lélektani határ, 15 éveseknél 300.000
2020. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha tudnám, hogy az illető eladó egy magamfajta fsz, akkor még 500 ezer körül is vennék. Ha, új korában vette.

Mondjuk vannak autómotortípusok, amiket a büdös életben nem vennék meg újonnan se, olyan gyengék.

Na azok még 50 ezer km körül is problémásak már, nem kell 300-at elmenniük. Zörgő lánc, hidrotőkék, stb.

2020. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Simán megvennék akár egy 4-500 ezret futott gépet is, ha olyan áron adják, hogy belefér a felújítás ára. Valójában már többször vettem is ilyen autót, csak mindnek 200e körül mutatott az órája a valós fél milla helyett.
2020. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!