Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha forgalomban lefullad a...

Ha forgalomban lefullad a kocsi, az szabálysértés?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért és hol fullad le?

Ha mondjuk az autópálya közepén leállít, mert nem kapcsoltad ki a rablásgátlót, az igencsak bírságolható, mert neked felróható okból állt elő balesetveszélyes helyzet.

Ha a körút közepén megdöglik a generátor és megáll az autó, arról nyilván nem tehetsz..

2020. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
éz ha vezetési hiba miatt de nem veszélyesen?
2020. márc. 8. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
De már elmúlt?
2020. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert 30 év vezetési gyakorlat után kétszer is lefulladtam. Lehet öregszem...
2020. márc. 8. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd hogy nem látott rendőr!
2020. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A rosszindulatú trollokkal ne foglalkozz. Biztos lesz majd olyan akik folytatják a műsort és engem is fikazni kezdenek amiért normálisan válaszoltam, vagy megpróbálják elhitetni veled hogy hulyeseget írtam, de ne figyelj rájuk. És ne fulladj le. Balesetmentes kozlekest kíván neked Náczi László"


Na, ez a legnagyobb troll. Dehogy kapsz bírságot azért, mert lefulladsz, sőt bukás sem járt érte azonnal, soha de soha. :) Szép is lenne.

2020. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!