Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia gyártók közül a PSA...

A francia gyártók közül a PSA vagy a Renault Group gyárt jobb autókat?

Figyelt kérdés

Szerintem az új Peugeutok dizájn terén ott vannak.

Végre elfelejtették azt a harcsafejet.

Viszont, motorok terén sem lehetne bajok, ugyanis a benzinmotorok közül némelyiket a BMW-vel közösen fejlesztette.



A Renaultoknál nekem az a problémám, hogy néha a régebbi technikát akarják eladni úgy, hogy leporolják.

Például egy B szegmensű SUV-ba, ami 2020-as gyártású, az alapverziónál dobfék került.

2020-ban, egy olyan márkánál, ami magát a Ford, Skoda,Opel közé pozicionálja.


2020. márc. 24. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5-7 évig teljesen megbízható lesz bármelyik új autó

A Peugeot szerintem most nagyon szép autókat gyárt, az 508 GT nekem nagyon bejön; bár a kormányban bizonytalan vagyok, azt ki kéne próbálni.

Renault sokkal nagyobb cég, több márka kapcsolódik hozzá.


Egyikkel sem fogsz rosszul járni, ha nem 15 évre tervezel.

2020. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok renault fordult már meg a kezem alatt!Egyikkel se volt probléma,árukhoz viszonyítva felszereltségben,kényelemben jócskán odaver a konkurenseknek!Az hogy max 5-6évre lehet vele tervezni cáfolnám,ismerősömnek 300ezer km-t futott 2011es 1.9dci scenice van és még a kötelezőkön kívül semmit nem kellett hozzányúlni!
2020. márc. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszed hogy a bmw segített a psa-nak? Amióta azok a pancserek belekontárkodtak a motorokba, a tartósság drasztikusan elkezdett zuhanni.

Amikor a prince motor széthullik, akkor a jó öreg NFU épp hogy csak bejátaródott.

2020. márc. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Egy suv-ra nem azert kerul dobfék,mert régi technika leporolva stb.....hanem mert doszt elég az adott autóra hátra!Es még olcsóbb meg tartosabb is mint a tárcsafék......
2020. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A francia motorokkal sose volt semmi baj, de azóta elég sok felől van panasz rá mióta koperáltak.

A bmw sose tudott jó és tartós motorkat csinálni.

AZ hogy volt olyan néhány motor ami jó és tartós az nem nagy vigasz azoknak akinek tönkre megy idő előtt vagy éppen kigyullad.

2020. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Újonnan vett PSA 30.000 kilométer után állandóan xar volt. Ipari hulladék. Trabantom továbbbírta hiba nélkül.
2020. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újonnan vásárolt PSA-m ipari hulladék volt.
2020. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!