Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Oxxo alufelnivel?

Figyelt kérdés
Vagy milyen alufelnit ajánlotok?

2020. márc. 30. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Amilyen tetszik és az autóhoz való.
2020. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ár függvénye de azért valami jobb minőségű jó lenne és nem a legsilányabbat.
2020. márc. 30. 20:01
 3/7 D. Brasco ***** válasza:

Elég sokat bizniszeltem annak idejen felnikkel,soha nem hallottam ezt a nevet........ra keresve valami svéd cégnek mondják,a gyartas meg del koreaban megy.......nekem valami rettenetesen indultak még kategorias cuccnak tűnik.

Mondjuk ha elarulnad a szupertitkos auto tipusat amire felnit szeretnel lehet tudnank valami kozelebbit mondani

2020. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa bocsesz, nem titok csak valahogy lemaradt. Opel Corsara (2019es) kellene barátnőmnek. 6x15 4x100 ET39. Feketét szeretne.
2020. márc. 30. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Na a Corsára aztán teljesen mindegy milyen, főleg meg csajoknak. Szerintem azt se tudja mi a felni.
2020. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó de azért olyan nagyon gagyit sem akarok. Milyen lenne a jó?
2020. ápr. 1. 08:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Kovácsolt magnéziumfelni az igazi..

A leg strapabíróbb az alufelninek kinézők közül.

Ez azért az árán is látszik, de jobban birja a járdaszegély utáni javítást.

2020. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!