Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » '98-as Audi A4 V6 2.4 165LE...

'98-as Audi A4 V6 2.4 165LE 190e km van benne. 1000km-en 1L olajat megeszik. Ez nem sok anyagi téren mert nem sokat van használva a kocsi. De normálisnak mondható ennyi ilyen idős kocsinál és ekkora motornál?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 05:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez bizony nagyon sok. De ha keveset használjátok akkor még talén elviselhető az a pénz, de borzasztó környezet károsító.
2020. ápr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha 10-15.000 alatt menne el az 1 liter arra még lehetne azt mondani, hogy normális, erre már nem.
2020. ápr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
ha pont ilyen kocsi mögött haladsz, érezni a halálos gázokat. Sok az az 1 liter. Persze tudni kellene mennyibe kerül, és kívül milyen állapotú.
2020. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Ezt már úgy hívják hogy gazdasági totálkár.

Mert nem ér annyit az autó , mint amennyit rá kell költeni.

Mert nem olyan nagyon "ilyen idős", csak 190 van benne.

Ez nem mondható soknak. Inkább szarrá van hajtva , senki nem törődött a karbantartással, csak mindíg csóró embereké volt ez.

2020. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Te jó ég miket irtok igy vakon.

Lehet sok en azt nem tudom azért kérdeztem.


De volt szerelőnel es nagyon jó alapotba van

Ami fontos alaktresz az cserélve van. Rendszeresen karbantartott.

Rozsda mentes.

De persze azok lehet nem függenek ossze az olajjal ezt arra írtam, hogy itt nar van aki teljesen lehúzta a kocsit.


Mindegy végülis nem érdekel ez a része ki mit ír, hogy azt se tudja hogy nez ki a kocsi.


Nem tudom az olaj evés mivel függ össze motor felújítás nem volt lehet az, vagy mas.

De nem érzem a különbséget a teljesítménybe se tehat nem tudom


De a kocsi más téren nagyon rendben van tartva.

Teljesítménybe is jó nem füstöl mint egy dízel.

Persze ez benzin de akkor se füstöl.


Lehet sok az az 1l en arra gondoltam a 2.4 motor miatt talán, hogy sokat eszik mint benzinbe is de azt tudtam amikor vettem, hogy 9-12 között eszik majd.


Az hogy sokat kell ra költeni nem éri meg az... Ekkora hülyeség láthatatlanba

"Ha van majomra legyen banánra is."

Mellesleg nem kell sokat vagyis ez az olaj most kb az 1000 km az 3honap alatt jött ossze nekem arra 1L olaj az 2500ft.

Tehat nem egy nagy kaland.

2020. ápr. 4. 08:42
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért gondolkozz már még ha nehezedre esik is !!!

Nem kérdezted meg senki nem irta hogy hogyan néz ki.

Konkrétan az olaj fogyasztásról irt mindenki.

Ennyit egy Trabant evett meg csak és a tied is pont annyira környezet szennyező mint a Trabant és a Wartburg volt.

Még ha nem is tetszik ez neked.

Az meg hogy jól néz ki, az egy relativ dolog. Nekem például nem jól néz ki egy Audi.

2020. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Erre az autora nemigen erdemes kolteni. Hasznald addig amig megy. Mert hidd el ez erosen motorgeneralos. Vagy gyujts motorfelujitasra. Most meg szepen mukodik de gondolj bele az a sok elegett olaj hany draga alkatreszt fog tonkretenni folyamatosan pl lambdaszonda, vagy epp a katalizator. Ra fog menni a gatyad ha igy jarsz vele es meg a motorfelujitas ugyanugy hatralesz ami 300 000 ft minimum lesz.
2020. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Sokan dicsérik ezt a motort, szerintem elég gyatra, se ereje, se jó hangja, cserében zabálja a benzint. A tied az olajat is. Lehet csak valami szimering engedi az olajat, aztán azért zabál, lehet hogy tényleg kopott a motor, kitudja. Mindenesetre a sok ingyen bontott jobbkormányos, meg német totálkáros A4 és A6oknak köszönhetően pár tízezer forintért is találhatsz komplett 2.4-es motort egyben, szóval nehogy nekiállj felújíttatni a motort.
2020. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annak a szerelőnek is gratulálok... Végül is a motor az épp csak olyan apróság egy autó esetében mint egy ablaktörlő vagy bajuszkapcsoló, és ha siralmas állapotban van attól még tip top az autó...
2020. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8

Igen én is azért mentem rá mert maga a kocsi is tetszik nincs annyi elektronika benne ami tönkre mehet.

Hangja tényleg nem nagy de ez nem is zavar nem vagyok már tini gyerek, hogy...

Az erővel nekem semmi bajom őszintén sőt teljesen jó szerintem (mihez képest persze)

Benzin, az hát igen, 9-12L de nekem nem okoz gondot ez a része cserébe teljesen jól gyorsul nem hagyott még ott sehol és semmi képpen nem szerettem volna dízelt így ezt tudtam mit vállalok.


Ez az olaj ami fura de csomó autós oldalon olvastam ma, hogy mivel nem mai darabb így nem biztos, hogy bármi baja lenne a 1000km/ 1 -es olaj fogyasztással.

2020. ápr. 4. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!