Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kifejezetten hosszantartó...

Kifejezetten hosszantartó illatosító autóba? (speciális helyre)

Figyelt kérdés

Kaptam egy ötletet, hogy az illatosítot nem a kocsi belterébe rakom, hanem a pollenszűrő mellé bedobok 1-2 illatosító fát vagy valamit. És meg kell hagyni egész jó ötlet. Viszont nincs kedvem gyakran cserélgetni mivel körülményes lenne még ha csak 2 csavar is.

Szóval olyat keresnék ami kitartana mondjuk akár fél évig is vagy pár hónapig.

A kis papírfa gondolom nem tart sokáig, a zselés pedig szintén hamar kifogy. Ötletek?



2020. ápr. 5. 15:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
47%
Neked semmi nem jo? Hogy lehetsz ilyen ostoba? Ha beraksz 20-at az illat lesz erosebb nem fog tovabb tartani te nagyon okos.
2020. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok az okos miközben te veszel komolyan egy ilyet és képes vagy csak azért válaszolni, hogy egy pillanat erejéig okosabbnak érezhesd magad azért, mert leugatsz valakit hogy milyen hülye miközben te nem látsz.

Poénból írtam azt arra reagálva kb, hogy akkor ötletem nincs igazából mi a sz*rt rakjak oda, beszórok 20 fát azt jól van az úgy.

De kaptam még ötletként, hogy veszek valamilyen levendulás zsákot amibe valami száraz törmelék van rakva, az eléggé intenzív és talán sokáig is kitart, de még kaptam azt is, hogy egy doboz szappant berakok és az is hasonlóan hatna.

2020. ápr. 11. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!