Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti jártok motorozni...

Krómgyűrű kérdése:

Motorosok! Ti jártok motorozni ebben az időben?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem az időjárásra vonatkozik. Tudom, hogy kijárási korlátozás van jelenleg érvényben. De mégis, rengeteg motorost látok mostanában az utakon. Jómagam is motorozok, de nem merek kimenni, azok után, hogy könnyen megbírságolhatnak a rendőrök.

Titeket állítottak meg rendőrök ez idő alatt? Vagy beadtatok valami sztorit, hogy épp tankolni mentek vagy valami hasonló?



2020. ápr. 16. 20:52
1 2
 11/20 anonim válasza:

Egyértelműen igen. Van munkahelyi igazolásom ha megállítanak azt mutatom meg, vagy pedig írok egy saját felelősségi nyilatkozatot hogy mamámnak megyek vásárolni.


Egyáltalán nem tartom ezt felelőtlen cselekedetnek. Ülök a motoron,nem beszélek senkivel,ha netán tüsszögök egyet akkor az a bukóba megy...


Ilyen módon úgymond ki lehet "játszani" ezt.

VISZONT-Fokozott óvatossággal közlekedj. Ha netán borulsz egyet akkor most nagyon leterheled az egészségügyet, ami jelen helyzetben nagyon nem jó.


Sok km-et :))

2020. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

nemtudom nálunk mi történt, de amióta van kijárási korlátozás azóta mindenki nekiindult biciklivel néha 10 ember egymás mögött vagy még több, az erdők televannak minenki megy sétálni és még csak nem is lehet rendőrt látni

az meg hogy elmegyek motorral valahova így pont nem számít

2020. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Lenti/Zala ezt lehagytam
2020. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12

Mi történt, otthon penészedik mindenki, muszáj kicsit kimozdulni. Most azok is kimennek sétálni, akik soha nem mennek máskor, és ez így van jól.

2020. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Még szép,hogy Motorozom , tanyasi vagyok 100 hektáron Motorozom egyedül.
2020. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja és tegnap voltam 1 üveg borért a bótba.
2020. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 dirtboy ***** válasza:

16-os,te elolvastad a kérdést?

kijárási korlátozás alatt tette fel még áprilisban az hogy te tegnap boltba voltál kit .....?

2020. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
🤷‍♀️
2020. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#17-es: Igazad van!


Szerintem az előző válaszadó el se olvasta a kérdés alatti szöveget.

Ráadásul ha 100 hektáron motorozik, akkor bizonyára magánterület, rendőr nem büntethet meg.

2020. szept. 2. 19:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Járok,mert a muszááj nagy úúr.
2020. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!