Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megvalósítható?

Szerintetek megvalósítható?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Ferrari F430- asot, mentem is már vele pár km- eret, csak az a problémám vele, h hamar kifogyasztotta a tankból a benzinet.

Így hát az az ötletem támadódott, h gázosra alakítom.

Pont van a fészerben egy régi 200 literes Hajdu bojler, így arra gondoltam, lehetne az a gáztartája.

Az kibír minimum 10-20 bar nyomást, ugyanis acélból van.

Azt nem tudom, h a csomagtartóba befér- e.

Az a kérdésem lenne, aki már csinált ilyenet, az hogy csinálta? Hosszában építette be, vagy keresztbe?

Továbbá az is érdekelne, hogy mennyivel csökken a fogyasztása, h gázosra alakítom és csak fele annyira nyomnák neki a gázot?

Az lenne a kérdésem még, h szerintetek megvalósítható az ötletem?

Ha most neki állok, kb mikorra fogok végezni vele?

Fontos, h a gázóra elé beépített csapból szeretném tankolni, h igazán költséghatékony legyen és persze a környezetvédelem is fontos szempont lenne. A csapot még ezután fogom kiépíteni, de az egy másik kérdés lesz, addig megoldom pb- palackról itthon a töltést.


2020. ápr. 18. 13:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%
Nagyon Menő, te vagy az? :)
2020. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig minden válasz hasznos!
2020. ápr. 18. 13:03
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Te azt hiszed hogy vicces vagy???
2020. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Tankold inkább a szomszéd órájáról Lagzi Lajcsi módra, az lenne csak igazán költséghatékony. Amúgy ha gázosra alakítod pont megnő a fogyasztása troll barátom.
2020. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Odáig olvastam, hogy tegnap vettem egy Ferrari F430-asot.
2020. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Be fog perelni a Ferrari, ha megcsinálod, azok az idióták még azért a bíróságra járkálnak, ha valaki átfesti a kocsiját.
2020. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szerintem igenis vicces ez a Nagyon Menő gyerek.

Kár h az elmúlt években nem tett ki kreatív építős kérdéseket. Remélem, h visszatért ezzel a kérdéssel. Én jókat mulatok rajta. :)

2020. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
7. Te is segítettél megenni a vicc gélt?
2020. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Elhiszem h válság van, azért nem kéne ám így besavanyodni.

Inkább olvasgass “Szerintetek megvalósítható?” kezdetű kérdéseket, lent találsz a kérdés alatt néhány találatot!

Jó szórakozást! :)

2020. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Érdemesebb lett volna egy motorcsere egy jó zakatolós 1.9 PDTDi motorra. Az is húz mint az ökör ,alacsonyabb fordulaton. :D

Ferrari 430 TDI

2020. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!