Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 22 évesen Audi A6 2019?

22 évesen Audi A6 2019?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit! Fiamnak közeleg a születésnapja ,eddig egy 2011-es Ford Focus-t vezetett 2 éve balesetmentesen.

Budapesttől 30 km-re lakunk ,naponta kéne ingáznia suliba.

A kérdésem a következő: Megbízható-e a konstrukció, motor, stb.



Asszonynak egy KIA Sportageja van. Azt mondja nem szereti az SUV-ket.

Az autót mindenképp Németországból hozatnánk.

A kérdés benzines vagy dízeleset ajánlanátok ebből.


Tisztelettel,


Tamás.


2020. ápr. 18. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

1 éves autót akarsz venni???

Ne má


A komly újgenerációs majmoknak csak az új autó az autó

Nem félsz hogy megszólnak a szomszédok mert hazsnált autót veszel a picike fiucskádnak?

2020. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
RS6 alatt a nyomik vannak!!4
2020. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8%
1 éves autónak nem lesz semmi baja, legyen az dízel vagy benzin vagy bármi.
2020. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Mind a 2.0 TDI, mind a 3.0 TDI nagyon megbízható motorok az Audikban. Az Audi A6 nagyon jó konstrukció volt mindig, bár a legújabb modellt még nem ismerem. Nekem előző generációs, C7es van, és hihetetlenül jó. 350 ezer km körül járok már vele.
2020. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
57%
Teljesen felesleges 30kmnyi ingázásra ilyen kategóriájú autó. Másrészt ráér még gyakorolni.
2020. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Az kell egy 22 éves kisgyereknek A6. Nagyon okos apuka lehetsz.
2020. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi nagyon hasznos válaszokat.

Azt meg, hogy milyen autót veszek a fiamnak hadd döntsem el ÉN.

2020. ápr. 18. 16:46
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Inkább kérdezd meg a kisfiadat milyet szeretne, hátha több realitás érzék szorult belé, mint az apjába.

Suliba ingázni (nincs is most suli) nem A6-os kell bazeg. Ilyenért inkább megszólják, semmint menő lenne. Ki fogják röhögni...


Mi a francnak kéne egy dízel családi talicska egy 22 évesnek városba mászkálni? Ha már hű de menő autót akarsz, akkor nézz valami zöld rendszámosat, vagy valami ésszerű méretű benzinest.

2020. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom mi ez a nagy felháborodás. Ha ilyen autót szeretne a kérdező venni a fiának akkor ilyet vesz. Nem tudom mit kell beszólogatni neki...

Nem erre alapozta a kérdést.. hanem arra hogy milyen stb..

Az aktuális C8 tesztek szerint jóra sikerűlt, főleg az új 4-kerék kormányzással és az MHEV technológiával. Egy szép, gyors megbízható és elegáns autó, (szerintem) gyönyörű designnal. Ami szinte mindennre megfelel és “készen áll”


(8,ha szerinted az A6 nagy, akkor nézd meg a többi mostani autó modelleket. Még megérteném ezt a kijelentést ha egy A8L vagy egy Q7 ről lenne szó. lol)

2020. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%

6 centi híján 5 méter. Az nem nagy? :D A Q7 meg eközötött 12 centi van. Minek ekkora autó arra, hogy EGY ember mászkáljon vele napi 60 km-t? Az A6 egy tipikus tehetőseknek való családi autó, na meg a magasabb pozíciókban lévők céges autója.


Persze, felőlem vehet amit akar, de én egyetemistaként (gondolom a kölök az) kiröhögtem volna a gyereket, ez egyszerűen égő :D Mint amikor a rejtélyesen meggazdagodott ázsiai bevándorló család szeme fénye, a 150 centis 17 éves gimnazista gyerek a 2 napos jogsijával CX-90-el jár.

2020. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!