Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 22 évesen Audi A6 2019?

22 évesen Audi A6 2019?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit! Fiamnak közeleg a születésnapja ,eddig egy 2011-es Ford Focus-t vezetett 2 éve balesetmentesen.

Budapesttől 30 km-re lakunk ,naponta kéne ingáznia suliba.

A kérdésem a következő: Megbízható-e a konstrukció, motor, stb.



Asszonynak egy KIA Sportageja van. Azt mondja nem szereti az SUV-ket.

Az autót mindenképp Németországból hozatnánk.

A kérdés benzines vagy dízeleset ajánlanátok ebből.


Tisztelettel,


Tamás.


2020. ápr. 18. 14:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Egy VW Polo is 4 méter felett van, akkor most mi olyan nagy extra az 5 méteren?
2020. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%
Ja, hát akkor a VW Polo meg a Q7 végülis ugyan az. Ja nem, mert legalább 3 kategória van a kettő között :D Szerintem legalább a méretkategóriákon ne vitatkozzunk, mert minek, ezek tények.
2020. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
Szép kocsi, nekem tetszik, de számomra benzines változatban lenne az igazi. Elméletileg én is kapok kocsit, ha meglesz a diploma, Toyota Corollát vagy Camryt választanék, 10-12 millió körül vannak. Én naponta lehet, hogy 100 km-t fogok ingázni, erre is jók a hybrid kocsik, hogy egy 2,5 literes benzines 8 helyett csak 6 litert fogyaszt. De lehet, hogy nem is fogadom el, mert szeretem a mostani kocsim, és hosszú távra tervezek vele, két kocsit meg nem lenne sok értelme tartani.
2020. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem amúgy semmi rossz nincs abban, hogyha kocsit vagy házat kap egy gyerek, hiszen minden szülő a legjobbat szeretné a fiának/lányának. Feltéve persze, ha nem menőzik vele, én is inkább azért hajlok arra, hogy nem kell kocsi, mert nem akarok olyanokkal egy szintre kerülni, akik erre verik a nyálukat, meg az előítéletes emberek se hiányoznak. Egy saját pénzemből megkeresett autóra sokkal büszkébb lennék.
2020. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%
De rég nevettem ennyit. :D
2020. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást, de még mindig nem kaptam személyes beszámolót egy olyan tulajdonostól, akinek van vagy volt benzines - dízel ebből az autóból.

A fiam nem szokott menőzni, nem is szeretne ezzel, és azért nem kérdem meg őt mivel meglepetésnek szánom születésnapjára.

2020. ápr. 19. 09:27
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

"a, hát akkor a VW Polo meg a Q7 végülis ugyan az."

Mindenesetre egy Audi A6 méretű autó egyáltalán nem extrém nagy méret, semmi extra. Főleg ha egy fiú vezeti, simán el kell bírkózzon egy ilyen autóval, főleg hogy elől-hátul van radarja, kamera, minden a parkoláshoz.

2020. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
Azért nincs értelme ennek a kérdésnek mert egy 1 éves Audinak semmi baja nincs, még bejáratós, tök mindegy ki mut tud róla. Erős, jó, jól felszerelt autó. Ha az lenne a kérdés hogy egy 10 éves Audit akar az ember oké. Sőt az kéne, ha valaki segge alá tolnak egy 10 milliós autót nem fog semmit se megbecsülni.
2020. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%
És majd csodálkozik, hogy el van kényelmesedve a gyerek, meg önállóan képtelen bármit megcsinálni...
2022. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, meg azok, akik azt mondják, minek írunk itt hülyeségeket, ha az ő dolga: hát azért, mert kikérte a véleményünket. Ha az ő dolga lenne, megoldaná magában.
2022. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!