Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elöl-hátul fekete angol...

Elöl-hátul fekete angol rendszám legális?

Figyelt kérdés

Szoktam látni egy vadi új luxusautót amin elöl (már ha éppen nincs leszedve) és hátul is fekete anfol rendszám van! Úgy tudom, hogy sárgának kéne lennie a hátsónak biztosan.

Hogyan járkálhat így ezzel a tulaj? Honnan szedte azt a rendszámot egyáltalán? Hogyhogy nem veszik ki a forgalomból, veszik el az autót és jelentik fel? Úgy tudom ha pl én nem tennék rendszámot az autóra vagy hamissal (mert ez szerintem hamisítás) járnék akkor ezt tennék.

Igen létezik fekete angol rendszám, de az csak veterán autókra engedélyezett!


2020. máj. 25. 08:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen angol a rendszám attól hogy jobbkormányos a kocsi. Magyarországon is itt-ott látni néha magyar rendszámos, jobbkormányos kocsikat, főleg használt prémiumokat. Ezeket azért "szeretik" mert olcsóbban hozzá lehet jutni itt nálunk (és talán mindenhol ahol alapból balkormányos kocsik vannak) mint a balkormányosokhoz, így olcsóbban hozzájutnak az álomkocsijukhoz.
2020. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jaj, ne legyél már ennyire okos.... szerinted nem tudom megkülönböztetni a lichtenstein-belgium-svájc-magyar-angol rendszámokat? Már a betűtípus, a közök is árulkodóak. Nincs mégegy olyan elrendezésű és betűtípusú rendszám mint az angol. A kérdés nem arról szólt, hogy okoskodj, hogy angol-e, hanem arról hogy hogyan futkározhat vele.
2020. máj. 25. 20:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Röviden válasz arra, hogyan furikázhat vele:

legálisan: sehogy

illegálisan: akárhogy

2020. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!