Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy Renault...

Szerintetek egy Renault Megane nem túl nagy autó a jogsi letételéhez? Mármint ha váltanék akkor jelentősen könnyebb lehetne-e arra vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy érdemes lenne kisebbre váltani, hisz a Megané pont egy átlagos méretű autó.
2010. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

[link]

erről a típusról lenne szó

2010. júl. 31. 10:12
 3/25 A kérdező kommentje:

meg a másik ami engem zavar az az h konkrétan nemlátom a motorháztetőt akkora

170 cm magas vaok

vezettem kia pregia kisteherautót és egy olcsó céges autót pontos tipusát nemtudom de mindkettőt könnyebb volt vezetni

legalább a motorháztetőt látnám mert így annyira találomra megy minden

2010. júl. 31. 10:15
 4/25 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanaz a véleményem. A leginkább keresett autók az alsó-közepesek, ezekből van a legtöbb, ezért jó ha ilyen méretű autóban tanulsz vezetni.
2010. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Egyik új autónak sem látod a motorháztetejét. Tudom, kábé 185 cm magas vagyok, és én sem látom.
2010. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én sem látom még a fiat tipom motorháztetejét sem.Nem is kell.Érezd az autót!Egyébként meg én is 1 ilyenen tanultam vezetni,csak a sedan változaton,azaz nem az ilyen csapott hátú változat,hanem a sima.Szóval kb. ugyanaz maradna minden ha váltanál,csak tök új lenne az autó és meg kéne szoknod.
2010. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én egyedül amit vezettem azok közül egy A Vectrának láttam a motorháztetejét.
2010. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a motorháztető probléma letudva ,de akk még fennvan az h itt teljesen máskor kell kuplongolni mint a másik kettő autónál és nem a lenyomás mértéke más hanem a sorrend változik

2010. júl. 31. 11:05
 9/25 anonim ***** válasza:
Miért kéne máskor kuplungolni?
2010. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Kuplungolni váltáskor kell, nem hiszem, hogy bármely más autóban is máshogy lenne a sorrend.

A kisteher természetesen máshogy viselkedik adott fordulatszámon, ez természetes. Minden autóban máshol fog a kuplung, más erővel kell azt nyomni, alkalmazkodni kell az adott autóhoz.

Az előttem szólóknak igazuk van, ne akarj ennél kisebb autóval tanulni, ez se valami nagy.Én 195 cm vagyok és nem látom a motorháztető végét :), de nem is kell, rá fogsz érezni.

2010. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!