Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy Renault...

Szerintetek egy Renault Megane nem túl nagy autó a jogsi letételéhez? Mármint ha váltanék akkor jelentősen könnyebb lehetne-e arra vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
én kombin tanultam vezetni, és nagyon szerettem , sztm jobb egy nagyobb autón tanulni és utána átülni egy kisebbe, mintsem fordítva. viszont ha mindenféleképp látni akarod a kocsi elejét, akkor NE is vezess!! egy kocsit ÉREZNI KELL!!!! ha ez nem megy akkor felejtsd el, ezt nem lehet megtanulni! vagy érzed, vagy nem.
2010. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Neked teljes mértékben igazad van! Motoron is ugye mindenki egy ~190 lóerős hayabushán tanul vezetni, aztán vándorol a ranglétrán és lér végül a simsonig v a babettáig...

Miért nem tanultál rögtön teherautót v repülőgépet vezetni?

Gobndolkodjál már mielött hülyeségeket írsz:P

Nekem is van kombi... az egy dolog hogy a hátulját jól lehet érezni mert az ablaknál látod h mennyire van a hátulja... viszont vezettél már mondjuk régi renault cliot? v opel corsa a-t v b-t? na nővéremnek olyan van... bárhova be lehet állni vele... máskérdés h neki 2 parkolóhely között a csíkon kell mindig megállnia de részletkérdés:P

2010. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a 19:32-nek igaza van.

Az oké, hogy corsával bárhova belehet állni, de ha azzal tanul és utána vezetne egy kombit,vagy csak egy közép kategóriás autót, akkor azzal hogy fog beállni?

Ha megtanul a nagyobb autóval parkolni, közlekedni akkor nem jelenthet gondot a kisebb autó se, de fordítva ez nem mondható el.

A lóerők kérdése megint más, ott tényleg nem baj, ha a tanuló nem gazdálkodik túl nagy ménessel.

2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 vezerdinka válasza:
14:31-es vagyok. Szerintem nem igaz, hogy az autó méretétől függ a vezetés megtanulása.. Inkább azt mondanám, hogy a felszereltségtől. Nem azt mondom, hogy aki egy full extrás autóval vezet, az nem tud vezetni, de ki tudja mit hoz a jövő, és egy ilyen fullos autó után átülni egy alacsonyabb kategóriájúba télen... művészet lehet ugyanazon a jeges úton megállni vagy szervó nélkül "boldogulni", ha egyszer valaki annyira abban a hitben van, hogy akár az ABS, akár más extra megóvja az életét, neki csak gázt és féket kell nyomni. Egyébként annyival valóban könnyebb nagyobb autót vezetni, hogy még, ha nem is mindent, de sokkal több szitut hamarabb észreveszel (mivel eleve magasabban ülsz), mintha egy kisebb autóval mászkálsz... amúgy mindegy, mert édesapám autószerelő és naponta ül át teljesen más kategóriájú és méretű autókba (télen/nyáron egyaránt), mégsem okoz gondot. Ezért tisztelem is és remélem, egyszer én is eljutok erre a szintre:P
2010. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
19:32-es vagyok, mint már írtam kombi megane-on tanultam, aztán átültem a sajátomba - skoda 120 :D - két évig nyúztam, de legalább megtanultam rajta mindent az utolsó csavarig, na azon volt igazi mesterség megtanulni, pláne télen. és igen, vezettem corsa-t is és még rengeteg más autót, nekem is apum autószerelő, egy darabig besegítettem neki anyagbeszerzésben. így volt alkalmam kipróbálni pl az R8-at is :D
2010. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!