Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy Renault...

Szerintetek egy Renault Megane nem túl nagy autó a jogsi letételéhez? Mármint ha váltanék akkor jelentősen könnyebb lehetne-e arra vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

megannál

motor beindít kuplung 1 kicsi gáz kuplongot megtartod 7ig gáz


kianál

motor beindít kuplung 1 gáz


hát sok ilyen rész van ahol többet kell kuplongolni


persze nem váltások közötti kuplungolásra gondoltam mert ott egyértelmű h kell


szóval ilyen extra feladatok vannak persze lehet h ez csak az oktató hülyesége nemtudom

2010. júl. 31. 11:26
 12/25 anonim ***** válasza:
Benzines autóval is el lehet indulni gáz nélkül.
2010. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
mindkettő diesel
2010. júl. 31. 11:46
 14/25 anonim ***** válasza:

miért kell megtartani és milyen 7-ig?

Elindulásnál:

beülsz a kocsiba

féket, kuplungot nyomod

elindítod

egyesbe

kuplung lassan enged+egy kis gáz

aztán go

2010. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tudod, reggel 7-ig nyomod a kuplungot! Nem érted? :)
2010. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
7km/h oktató mindig aztmondja ha neméri el akk várjam meg a a londoni olimpiát
2010. júl. 31. 13:24
 17/25 anonim ***** válasza:

Először nem értettem, hogy te vagy az okrtató v te tanuló vagy...:D

hát én nem értettem sose, hogy miért jó az a diákoknak, hogy hiperszuper új autókon kell megtanulni vezetni... 1. te félni fogsz, mert megtöröd... 2 oktató is félni fog hogy emgtöröd, sokkal idegesebb lesz... 3. ha esetleg vki emg is töri sokkal sokkal angyobb kár lesz rajta mint mondjuk egy 15 éves autón...

A másik emg hogy az oktatók minek vesznek ilyen nagy autókat?! a megane is kicsinek látszik, de szélességében sokkal nagyobb mint amilyennek érzed... Láttam már tanulóautónak 607-es peugeotot meg vw sharant meg egy hundai tucson v milyet... meg egy nissan qashqai-t... EMBER! valami angyonnagy gond van ezzela mai világgal... kicsit kezd hasonlítani a Hülyék paradicsoma filmre...:D

2010. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 vezerdinka válasza:
Én g-s astra-n tanultam vezetni és most (ha van alkalmam rá) egy 1000-es swift-et vezetek, ami szerintem ideális arra, hogy az ember megtanuljon beilleszkedni a forgalomba. 170 vagyok, sosem láttam az autó elejét (autótól függetlenül). Emellett próbáltam már egy vanette cargo-t vezetni (nissan), ami ugye diesel... a kuplung ugyanolyan mindegyiknél, nincs semmiféle 7km/h.. annyi, hogy a vanette-nél 2-ből indulok. ja.. ha látni szeretnék az autód elejét, vegyél mercit:) (míg le nem törik róla)
2010. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az oktatómnak egy 2007-es VolksWagen Passatja volt. Nah azon volt érdekes megtanulni vezetni :D De amúgy a legjobb ha minnél nagyobb kocsin tanulsz meg vezetni, mert akkor már szinte mindegyiket el tudod kultúráltan vezetni.
2010. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

13.54-es egyetértek

rutin pálya bólyák helyett mindenhol vasrudak vannak aminek ha nekihajtasz kis sebességel is szépen lezúzhatod az autót


16.36

"De amúgy a legjobb ha minnél nagyobb kocsin tanulsz meg vezetni, mert akkor már szinte mindegyiket el tudod kultúráltan vezetni."


na ezt gondold végig újra.

ki kell mennem a pályára persze busszal időt vesztek aztán ott kell megszoknom a vezetést nagyobb autóval mint ami otthon van ez szépen hangzik ,de ott nemkevés summát fizetek ki az oktatónak és az idejét is elveszem

arról nem is beszélek h ottvan a problémám h az oktatóm annyira bevan táblázva h pl jövő héten csak egyszer tudtam volna menni

2010. júl. 31. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!