Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda falsot sziv?

Derbi Senda falsot sziv?

Figyelt kérdés

Hello adott egy derbi senda és egyiknapról a másikra elment az alapojáratom nem is tudom vissza állitani szerintetek fötengö szimering?

karbi tiszta gyertya jo levego csavart is állitottam de nem lesz jobb

beállitom rá ülök huzok gázt felpörög már a kezembe az alapjárati csavar de nem megy vissza a fordulat bowdeneket megnéztem nem ragad fent és nem akad bele semmibe ilyenkor mivan



#Derbi #alapjárat #fals #Derbi Senda #fötengely szimering
2020. jún. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz. Két dolog miatt röppködhet az alapjárat. Szimering ahogy emítetted, vagy a karbi után falsot szív(fellazult karbirögzítőcsavar mondjuk.
2020. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ahol tudtam végig fujkáltam féktisztitoval és nem fulladt be ugyhogy csak szimering maradt... gondolom akkor a blokkot szét kell huzni
2020. jún. 20. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimeringhez még nem feltétlen kéne, de valószínűleg a csapágy is lóg és az verte ki az öreg kikeményedett gumit. Az új szimeringgel valószínüleg tökéletesen működne egy darabig de a főtengely lógása előbb utóbb azt is kiverné és inkább előbb. Javasolnék csapágycserét is. C3-mas kell ne feledd. Sok sikert! Ja? Asszem valamelyik oldalon speciális szimering van, figyelj rá!
2020. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen ha szét van huzva akkor már mindent cserélek,de azért holnap még 1x átnézek mindent.Lassan 20e km.

Köszi

2020. jún. 20. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!