Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ejszakai vezetes, szerintetek...

Ejszakai vezetes, szerintetek birhato ez igy?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy holnap ejjel 3 kor indulok es 11-12 korul leszek a celallomason. Ez lesz az egyik leghosszabb vezetesem (bar volt mar egy ket hosszu) a gond abban van, hogy nemigazan tudok elotte aludni. Idohiany illetve amugy sem tudnek a izgulas miatt (izgulo tipus vagyok). Szerintetek ez birhato par szunettel termeszetesen kozben ha egesz ejjel nem alszom csak majd ott? Koszi mindenkinek!
2020. júl. 16. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Alvás nélkül nem lesz fasza. Ha előtte kualszod magad, akkor nincs gond
2020. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Alvás nélkül húzós. Valami koffeines dolog legyen nálad, illetve rágózz. Az tud segíteni hogy ne álmosodj el
2020. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
pedig kellene mert nem fogod bírni, legalább pár órát. Illetve érdemes megállni 2-3x legalább.
2020. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
30 órás ébrenlétre kevés lesz a koffein. Aludni kell, nincs mese.
2020. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
A kávé még rosszabb mert egy kicsit feldob, aztán meg hirtelen zuhanás van.
2020. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat megprobalok elotte aludni de eleve sajnos nemlesz sok idom szoval max 1-2 ora lehet belole ha eltudok majd aludni. Nagyon szepen koszi megegyszer. A pihenok szoktak azert segiteni? Ugyertem ha 2 orankent mondjuk megallok egy benzinkuton kicsit kitornazni magam?
2020. júl. 16. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Minimálisan segít. Ha fáradt vagy, egy pihenőtől nem leszel sokkal frissebb
2020. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Mekkora táv ez? 5-600 km?


Nálam pont rosszabb ha alszok előtte :) de én ehhez vagyok szokva.

Jobban bírom ha nem alszok és pár energiaital mellett elvezetgetek éjjel.


A pihenők segítenek igen.

A hűs levegő is segít menet közben....

Én mindig magamban beszélek közben így mindig jár az agyam és nem lankad a figyelmem :D

2020. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Elég veszélyes ez így. Az autóklímát állítsd úgy, hogy kicsit hűvös legyen, óránként, max két óránként álljál meg és mozogj kicsit, az autóban legyen víz, energiaital és szőlő cukor
2020. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
650km a tav, illetve enis arra gondoltam, hogy nem e lesz csak rosszabb ha alszom elotte egy orat mivel kabultan fogok felkelni csak. Kaverol par honapja leszoktam szoval energiaitalnak szerintem lesz hatasa mivel nem iszom koffeint:D vagyis remenykedem benne. Egyebkent nem vagyok hajlamos elaludni autoban se buszban/repulon ha ejjel kell menni szoval remelem minden okes lesz:) koszonom mindenkinek. Nem egyedul utazom halaegnek szoval lesz tarsasag is
2020. júl. 16. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!