Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ejszakai vezetes, szerintetek...

Ejszakai vezetes, szerintetek birhato ez igy?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy holnap ejjel 3 kor indulok es 11-12 korul leszek a celallomason. Ez lesz az egyik leghosszabb vezetesem (bar volt mar egy ket hosszu) a gond abban van, hogy nemigazan tudok elotte aludni. Idohiany illetve amugy sem tudnek a izgulas miatt (izgulo tipus vagyok). Szerintetek ez birhato par szunettel termeszetesen kozben ha egesz ejjel nem alszom csak majd ott? Koszi mindenkinek!
2020. júl. 16. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Javaslom lesd meg valamelyik régi Állítólag részt amiben azt tesztelték, melyik a rosszabb, ittasan vagy fáradtan vezetni. Gondolom nem lövök le nagy poént, hogy a fáradtan lett a rosszabb. Hozzáteszem több emberrel, profi pályán tesztelték, ami érzékelte pl hogy hányszor ment ki a pálya szélén, milyen tempoban és mennyire pontosan vette a kanyarokat stb stb.
2020. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Ebben semmi extra nincs.
2020. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na tulvagyok rajta:D igazsag szerint az elso 300 km teljesen gyorsan eltelt de a utolso 300nal mar azert szamolgattam visszafele. Elotte 1 orat sikerult aludnom es az alvas veszelye halaegnek nemfenyegetett sot amikor megerkeztunk akkor sem almos inkabb faradt voltam. Szoval meglehet csinalni alvas nelkul de azert megerzi az ember ezt a tavolsagot mar. Termeszetesen gondolom ez is embertipustol fugg de szerintem nincs olyan kenyelmes auto amiben “jo erzes” ennyit vezetni. Nekem egy audi a6 osom van, nem regi az auto illetve masszazs ulesekkel meg mindenfele kenyelmi funkcioval van ellatva de mar a hatam igyis fajt a utolso 100 km nel. Gondoltam csak megosztom a velemenyeket.
2020. júl. 17. 18:34
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy hozzászokva az ilyen hosszú utakhoz, nálam is ez van, ezért szoktam óránként megállni nyújtózkodni, pihenni egy kicsit. :)
2020. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Köszi a frissítést, jó, hogy épségben megjártátok.
2020. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!