Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 316i E46 sedanról mit...

Bmw 316i E46 sedanról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Családban egyik fiatal srác lecserélte az első kocsiját amit pár hónapig használt, és vett egy E46-ot. Szép állapotban van kívül belül, de a hangja nem egészséges, úgy tűnt első hallásra hogy egy henger megadta magát. Talán 1,8-as lehet, benzin motoros. Nem nagyon kérdeztem semmire, igazából arra lennék kíváncsi hogy jól gondolom e hogy ez a kocsi sokba fog fájni neki?


Bmw-nél mindegy hány éves, milyen típus, ott ha gond van akkor ugyanolyan drága a javítás mint az újnál. Sose vennék ilyen kocsit, mert nincs állandóan fölösleges 200-300 vagy több ezrem javításra.


Ti vennétek ilyen hibával kocsit? Megéri ha csak ennyi bibije van?


2020. júl. 24. 11:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy pont az ilyen betegágyak miatt nézik le azt is aki nem azért vesz 20 éves kocsit mert olcsó, hanem sokmilliót rákölt mert szereti ezeket a 20-25 éves kocsikat.
2020. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Vannak akik hobbiból vesznek ilyen kocsikat, meg hát szeretetből, de ott van pénz újítgatni, rákölteni, de egy 22 éves nem szenvedélyből vesz ilyet, hanem butaságból.
2020. júl. 24. 16:05
 23/32 anonim ***** válasza:
Hagyd, had menjen vele max majd tolhatja hazáig, ha már a másikra nem hallgatott és megvette.
2020. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#22


Miért is?

Én 21 évesen vettem meg az ennél is régebbi BMW kabriómat. Köszöni, jól van, most vagyok 24, az autó pedig nagyjából fel lett újítva.

2020. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
#24, mennyit költöttél rá?
2020. júl. 24. 19:59
 26/32 anonim ***** válasza:
66%
#20 az apád f@szát, te most hülye vagy, vagy csak troll? Esetleg mindkettő egyszerre?
2020. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#24, elég sokat, körülbelül annyit amennyiért most el tudnám adni. Viszont meglett az eredménye, újszerűnek mondható. Ez egy hobbi, nem egy szükségeszköz, ezt kellene megérteni.
2020. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Persze hogy csak hobbi, egy Bmw nem tipikus családi bevásárló kocsi. Sokan már egy skoda vagy suzuki középkategóriás kocsit se tudnak normálisan fenntartani. Engem nem vonzott sose ez a márka, mivel nem tehetem meg ezt a luxust hogy bmw-m legyen hobbistaként főleg nem.
2020. júl. 25. 08:09
 29/32 anonim ***** válasza:

Imádom, ha valakinek nem tetszik valami, egyből előhúzzátok az "irigykedj csak" kártyát.


LOL. Jó, konkrétan nem nekem szólt az irigykedős komment, de akkoris. Lássuk már be. Ezek a kocsik javarészt szétrúgott szarok. Ezekre a kocsikra senki nem irigy már. Senki nem akar ilyet :D. Aki akar, az elmegy és megveszi, mert szarér hugyér hozzájutsz. Nem az van, hogy 15 évig kell rá spórolni.

Ki a bánatos isten irigykedik egy ilyen pudva 20 éves BMW-re... Nem azér szóljuk le, mert itt mindenki irigy. Hanem mert tényleg kalap szart nem ér :D. És aki ezt ki is mondja, az egyből irigy. Bárcsak nekemis lehetne 20 éves okádék cigány BMW-m. Bárcsak egyszer az életben olyan jól menne a szekér...


Ennél már csak az jobb, amikor olyan embernek mondják ezt a "te csak irigykedsz" dumát, aki mondjuk egy 8 milliós új Mazdában ül. MiVan KuTya NeM TeLiK BéjEmVéRe??? És feszítenek a 20 éves 320d cigánydízelben.

2020. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

@29


Nem azért lett előhúzva a kártya, mert olyan nagyon irígylésre méltó egy öreg alapmotoros lerúgott bajor csoda, hanem azért, mert egyáltalán nincs értelme ennek a kérdésnek.


Ha ez nem jutott el a csökött agyadig, semmi gond. Nyugodtan köpködj csak a 8 milliós Mazdádból, pont annyira szarja le mindenki, amennyire az ilyen lerúgott fosokban szenvedő flexelő tagokat. :)

2020. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!