Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 316i E46 sedanról mit...

Bmw 316i E46 sedanról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Családban egyik fiatal srác lecserélte az első kocsiját amit pár hónapig használt, és vett egy E46-ot. Szép állapotban van kívül belül, de a hangja nem egészséges, úgy tűnt első hallásra hogy egy henger megadta magát. Talán 1,8-as lehet, benzin motoros. Nem nagyon kérdeztem semmire, igazából arra lennék kíváncsi hogy jól gondolom e hogy ez a kocsi sokba fog fájni neki?


Bmw-nél mindegy hány éves, milyen típus, ott ha gond van akkor ugyanolyan drága a javítás mint az újnál. Sose vennék ilyen kocsit, mert nincs állandóan fölösleges 200-300 vagy több ezrem javításra.


Ti vennétek ilyen hibával kocsit? Megéri ha csak ennyi bibije van?


2020. júl. 24. 11:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

@29, Ja, és még egy dolog:


NEKED nem ér egy kalap szart sem.

Viszont egy szép állapotú, megbecsült, felújított, nagymotoros darab mellé nyugodtan odarakhatod a 8 milliós Mazdádat, hiába ér kétszer annyit, feleakkor vezetési élményt sem nyújt, és még a műanyagok is jobban elkopnak benne 5 évesen, mint ezekben 20 évesen. Tapasztalatból mondom, mert pont újabb Mazda 3-asom van a régi BMW hobbiautóm mellett.

Arról nem is beszélve, hogy a Mazda új (ÚJ) dízeleiben 50-60e km után képes lerobbanni a turbó, és ez nem egyszeri példa, hanem tréleresek hetente találkoznak vele. Az egy ipari hulladék. Ha már mások autóinak köpködésénél tartunk. :)


Valóban, egy régi BMW nem számít nagy értéknek, nem lehet vele flexelni, aki mégis ezt teszi, az nevetséges.

Viszont sokan vagyunk, akik megbecsüljük, és a technikáért, nem a logóért vesszük és tartjuk életben ezeket a vasakat, mert a vezetési élmény, amit egy jó motorral szerelt, jó állapotú példány tud, akár tetszik akár nem, össze sem hasonlítható bármelyik mai autóval, ami nem AMG, meg RS, vagy M.

De még azoknál is őszintébb.


A többséget ez nem érdekli, akinek az autó csak egy A-ból B-be eljutásra való tárgy, és nem különösebben szeret vezetni, az ezt nem érti. Viszont ugyanúgy, ahogy mi sem ugatunk bele a Daciások preferenciáiba, nektek sem kellene, mert csak a magatok szellemi szintjéről állítotok ki egy nagyon erős bizonyítványt.


Köszönöm.


Ja, és LOL. :D

Aki ezt használja, elsőre tudom, hogy egy suttyó. Bocsi.

2020. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Tudtam én hogy ez lesz... Jön majd, hogy toljam el a mazdámat a p-ba... Írok valamit, te meg hozzáköltesz. Nincs is Mazdám B+. Soha nem is volt. Nem is vagyok annyira oda a japán autókért. Egy szóval sem mondtam, hogy Mazdám van. Sőt, direkt kiemeltem, hogy NEM NEKEM SZÓLT az "irigykedj csak" komment, tehát nem is vettem magamra. Csak írtam egy általános igazságot, meg egy legtöbb ember számára tök semleges autót emeltem ki, ami újonnan többet ér mint a 700 ezres Béjemvé. De te egyből jössz ugatni, hogy menjek a fenébe a MazdáMMAL, mert mennyivel jobb a BMW. Írhattam volna Toyotát is. Vagy Fordot. Tökmindegy. Akkor azon hemperegnél, hogy húzzak a vérbe a Fordommal.


És senki nem mondta, hogy melyik autó a jobb. Úgyhogy hiába böfögöd itt nekem a vezetési élményt, meg a fenntartást, meg a megbízhatóságot. NEM ÍRTAM ILYET. ODAKÉPZELED. Elkezdesz vitatkozni velem valamin, és érvelsz valami mellett, amit nemis mondtam. Nem írtam ilyet, hogy egyik jobb mint a másik. Azt írtam, hogy DRÁGÁBB. És a nemnémet prémium autótulajoknak ugatnak, (pl. Mazda, vagy BÁRMI MÁS), hogy nem futja erre meg arra a BMW-re, ami egyébként 10-ed annyit ér, mint egy bármilyen (Pl. Mazda) márkából egy szalonúj. De akkor a Mazda helyére helyettesíts be bármilyen általad ismert márkát, ami nem Audi/BMW/Merci. Akkor lehet átjön a lényeg.


De kiemelem: Gyakorlatilag egy új Swift többet ér, mint ezek a vacak BMW-k. Nem JOBB. Senki nem mondta. Egyéni preferencia. DE DRÁGÁBB. Mégis ugatnak a dzsukel tesók a 10 szer annyit érő autókba, hogy irigykedj csak, nem telik BMW-re. Nem nekem, hanem általánosságban.


Német autóm van nekem is. És még csak nem is 20 éves.


De látom felkaptad a vizet:D. A LOL-t azért írtam, mert egyszerűen nem tudok mást hozzáfűzni, annyira baromságokat beszéltek itt.

Annyira hülye vagy, hogy fáj. Írok valamit. Leírom, hogy nem nekem szólt, csak megemlítem. Leírok egy random autót. Te meg hozzáköltöd, hogy biztos nekem is ilyen van, de a BMW mennyivel jobb mint a Mazda, úgyhogy menjek innen a Mazdámmal! Szövegértés...

2020. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!