Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire volt jogos, hogy...

Mennyire volt jogos, hogy tanulóvezetőként rám dudált?

Figyelt kérdés
10. órám volt, a lámpánál elindulásnál lassan kezeltem a kuplungot, így valamivel később indultam el. Az autón a vak is látta a T betűt, mégis rám dudált. Ennyire nincs tolerancia a másik felé?

2020. aug. 21. 11:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

9 Beléd is sok tolerancia szorult.

10 Hidd el valaki alapvetően ilyen türelmetlen..

2020. aug. 21. 13:55
 12/32 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem tolerancia kérdése.

Pusztán a tudásod nincs azon a szinten, hogy forgalomban vezess, sajnos a rendszer olyan, hogy ezt nem szűri (rutinvizsga), ennek estél áldozatul. Ennyi. Oda kell figyelni arra amit csinálsz.

2020. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
De most gondoljatok bele. Ha soha nem merészkednénk ki forgalomba, akkor az áldott életben nem tanulnának vezetni a zöldfülűek. Rutinpályán is gyakoroltuk a váltásokat, de ott csak kettesig, azért is mentünk ki a közlekedésbe, hogy szokjam, hogy melyik sebességnél kell váltani stb. Én megértem, hogy 6 mp kellemetlenséget okoztam, de én majd biztos nem fogok tanulóvezetőt egzecíroztatni, mikor első forgalomban töltött órája alatt lesz majd elég baja..
2020. aug. 21. 14:50
 14/32 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj nem érted az alapproblémát.

Ez nem forgalmi kérdés volt. Ez alap autókezelési probléma.

Ez van, fogadd el, lépj tovább és gyakorolj. Nem megy mindenkinek zsigerből az autó kezelése. Ettől még nem dől össze a világ. Olyanok meg mindig lesznek, akik számára lassú leszel, ha nem indulsz már sárgánál és lassabban gyorsulsz, mint a párhuzamos sávban.

2020. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
36%

Jobb mintha vizsga közben dudáltak volna rád. Az instant bukás. Akár jogos volt a duda akár nem.

Ezért mondják azt, hogy ellenséged meg ne tudják mikor és hol vizsgázol, mert rád dudálnak vagy kilépnek eléd csak úgy :D

2020. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
60%
Én nagyon türelmetlen sofőr vagyok, ki nem állhatom, amikor valaki bénázik, vagy indokolatlanul 70-el ballag, ahol lehet nemmi 90-et. Mindig azt mondom, ha valaki képtelen a forgalom ritmusát követni, az ne üljön autóba... De a tanuló vezetőkkel türelmes vagyok, pont azért, mert ők ezt nem le*omságból csinálják. Nem szoktam dudálgatni meg rá mászni, viszont pofátlanul (nem veszélyeztetve vagy zavarva, meg nem) megelőzöm őket, ha tudom. Az oktatót viszont szoktam adott esetben szidni, hogy miért csúcsidőben kell azon a szakaszon gyakorlniuk, ahol a legnagyobb a forgalom - de ugye amit előttem írták, hogy már nincs nagyon rutinozás, az nagy baj.
2020. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

15 Tényleg instant bukás? Még nem hallottam ilyenről.😳

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2020. aug. 21. 16:16
 18/32 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg. Ez egy nagyon köcsög dolog és te ezt aligha tudnád befolyásolni, hiába tartasz be minden szabályt. Ha valakinek nem tetszik a vezetésed (vagy csak simán tanulóvezető vagy és butthurt miatta valaki) és ledudál, ott vége egyből a vizsgádnak. Vannak ilyen önhibádon kívüli bukások. Próbáld meg a lehető legjobban felvenni a ritmust a forgalommal.
2020. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ugyanez van a megkülönböztető jelzéses járművekkel is.

Előb, mögéd, melléd keveredik egy tuti bukta, mert a vizsgabiztos majd tuti máshogy látja jónak a reagálást.

2020. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Te miért azzal foglalkozol hogy ki és mikor dudál?,

Te csináld a magad dolgát, az meg ráér nyomogatni.

2020. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!