Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány óra után lett meg a...

Hány óra után lett meg a forgalmi vizsgátok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem a kötelező 20 bőven nem lesz elég, csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy másnak is kellett több plusszórát venni?
2010. aug. 5. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

a munkám miatt nemtudtam elmenni egyre sem...

csak 1re a legelején az oktatóval és beírt h levezetem mindent..

elsőre sikerült

2010. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem + 10 kellett, mert a rutinnal bajlódtunk 13 órát. Elsőre sikerült minden, a forgalmin teljesen nyugodt voltam és még a vizsgabiztos is megdicsért. Addig vegyél órákat, míg így nem érzed. És ragaszkodj az oktatódnál az éjszakai és autópályás vezetéshez, alá fogod írni, hogy volt olyan is, hidd el ha ott tudsz, akkor a forgalmi nem lesz nagy szám. + Energiaital forgalmi napján, reflexeknek jót tesz.
2010. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Jaja, hát én is az energia italnak köszönhetem a jigsim szerintem, és nem a vezetési tudásomnak . xD xD 8 plusz óra, elsőre sikerült, rutin nekem is volt kb 13 óra :/ A lényeg h 40 percig koncentrálj a forgalomra és eszedbe se jusson a vizsgáztató...
2010. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22.

elsőre meglett, de szerencsém is volt mert nem kukacoskodott a VB, meg ugyanazon az úton mentünk mint aznap az uccsó órán.

2010. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bőven elég a 20, én is kevésnek tartottam h csak 30 órát vezetek mindennel együtt, de aztán mielőtt mentem rutinra, anyám megtanított 1 nappal előtte vezetni és minden nagyon ment elsőre, 3x voltam rutinpályán, abból 1x oktatóval, 1x egyedül meg 1x egy csaj mellett ültem mint "oktató" amég az igazi kajált, elsőre sikerült, a forgalom elsőre szokatlan volt, de kb az 5. óra után nem is mentünk vizsgaútvonalon csak mentem amerre nekem kedvem volt addig az oktató telefonált stb ... és az is elsőre meglett, kicsi pluszt adtam az oktatónak és a 9. forgalom után beírta h megvan mind és mentem vizsgázni :)
2010. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Plusz 6 óra! Nem vagy egyedül!
2010. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Mondjuk úgy vagyok vele, hogy inkább tanuljak meg rendesen és biztonságosan vezetni, akkor is, ha kicsit lassabban megy, mint a tehetségesebb sofőröknek.. :D

2010. aug. 6. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a maszek véleményem hogy az előttem szólók kicsit azért túloztak. A tanárom azt mondta, hogy átlagban mindenkinek 35-40 óra kell összesen (rutin + forg.). 30-ból általában csak azoknak van meg, akik már előtte is vezettek.


Ha valaki kicsit gyengébb képességű, akkor annak kellhet akár 50 óra is. Ez nem szégyen. El lehet menni "majd csak sikerül" alapon is vizsgázni, de el lehet úgyis hogy "tuti meg kell lennie, mert mindent tudok". A kettő közt akár 8-10 vezetési óra különbség is lehet...


Nekem szerintem egész jól megy, oktatóm is mondta, de össz. kb én is a 35-40 között leszek valahol. És az oktatóm nem a lehúzásra megy, ő azt akarta hogy kevesebb órát vegyek, én erősködtem hogy inkább többet. Vizsgára magabiztosan akarok menni, nem próbálkozni. Persze így sincs kizárva hogy ki fognak vágni :)

2010. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

annyit még hozzátennék, hogy mi pl. úgy vezetünk, ahogy a való életben is, az oktatóm elvárja hogy akkora helyre besoroljak, ahova alapból nem mernék, mert később is úgy kell majd. Ezt pl meg kell szokni, amihez idő kell. Most már kezdek rájönni, hogy ténleg van ott hely. Illetve ügye a jobbratartás amit sokan nem tartanak be, de vizsgán azért nem árt ha kimész a szélre, stb. ilyen sok kis apróság ami azért húzhatja az órák számát hogy valóban mindenre oda tudjál figyelni...

2010. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!