Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autószerelők nem szeretik...

Az autószerelők nem szeretik ha az ügyfél viszi az alkatrészt?

Figyelt kérdés
Gondolom így nincs az alkatrészen is hasznuk.
2020. szept. 5. 16:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Persze először én is féltem mi van ha mégse jó.

De Kauffernél/ZS+U-nál konkrétan motorkód alapján tudsz keresni.

Eddig még mindig jó volt amit vettem. Amit lehet viszek előre a szerelőhöz. Ha idő közben kiderül, hogy még kell valami akkor persze vegye meg ő.

2020. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21: jaja, ez evidens, nem is erre gondoltam, aki kicsit is konyít hozzá, jó eséllyel az autójába való cuccot veszi meg. De mi van, ha mégse az a baja, nem is azt kell cserélni amit vettél és hasonlók. Akkor még vesződhetsz a visszavétellel és hasonlók.

Lehet nekem van túl jó szerelőm, de nekem kb. ugyanannyiban van mindkét verzió, és mivel így a szerelő az alkatrészen is keres, nem érdeke, hogy kicsit is túlszámlázza a munkadíjat pl. Neki is megvan a pénze, nekem ugyanannyiba kerül, és még ráadásul nem is kell vesződnöm vele, win-win

2020. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!