Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan milliárdos emberről, aki egy 20 éves skodával jár, mert nem szereti az autókat és szerinte rossz befektetés egy autó?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Igénytelen. Ismerek hasonló kalibert, egyszerűen igénytelen minden szempontból.
2020. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Semmi. Rokonságban is van milliárdos, és egy Toyota terepjáróval jár.
2020. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Jaj de jó neked. Bárcsak nekem is lenne milliárdos rokonom
2020. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy fillért nem kaptam tőle, igaz nem is kérnék, egyszerűen annál több önbecsülésem van.
2020. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamiért ragaszkodik a kocsihoz. Pl az az első autója, abban szeretkezett az exével, jókat fagyizott az anyukájával stb...
2020. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

15ös

Nagyon helyes, én is őrzöm apám legelső autóját, ideadta nekem. De attól lehet más autója is mellette.

2020. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezért nincs autóm. Viszonylag jó fizum van (persze, nem vagyok gazdag), de eszembe nem jut kocsit venni, városban élek, mindent megoldok nélküle, bár van jogsim. Amúgy se kedvelem az autóipart meg a rossz levegőt se, emellett évi százezreket is tudok így spórolni, nem beszélve egy új autó 3-4 milliós minimum áráról. Persze, ma boldog-boldogtalan kocsival jár, de nem állok be a sorba, tudok anélkül is csajozni. A családi autó amúgy egy 20-30 éves Kalos, megfelel mindenre.
2020. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!