Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme magyarországon,...

Van értelme magyarországon, főleg budapesten téli nyári gumikkal bohóckodni?

Figyelt kérdés

Vagy egy jó minőségű (michelin, verdestein) 4évszakos gumit választ az ember, és nincs gondja 3-4 évig.


Nem egy BMW m5-re kell, kis autóra.



2020. okt. 22. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Én se értem soha, miért gondolják egyesek, hogy városban, meg gyenge autó alatt nem csúszik annyira az út. Ha elolvasol pár tesztet rájössz, hogy négyévszakosból kb. csak a prémiumot érdemes megvenni, akkor meg már jobban kijön az ember két középkategóriás szettel esetleg. Na meg hidegben a legtöbb nyári veszít a tapadásából jég nélkül is. Akárki akármit mond. Nem csak arra kell gondolni, hogy jégbordás úton jobb a téli. Lehet latyakos, nyálkás, vagy éppen heves esős idő is.
2020. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Városba oké a 4 évszakos kényelmesen, meg alapvetően amilyen enyhe telek vannak nálunk is jelenleg mindenhova máshova is. Ha meg jön egy oylan tél mint a 80-as 90-es években volt párszor, akkor már nem a gumin fog múlni a közlekedés.
2020. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is négyévszakos van, nem is prémium márka (Apollo) és teljesen jól megvagyok vele még havas/jeges úton is, ami manapság nagyon ritka idehaza. Városban és autópályán is használom, de síelni nem járok.


Nem a pénzen akarok ezzel spórolni, hanem cserével járó macerán és főleg a gumi tároláson.

2020. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%

Én megyeszékhelyen már vagy 5 éve nyárival nyomom. Mikor volt téli semmivel se éreztem biztonságosabbnak.

Nyilván hegyekben vennék téli gumit. Évente 1 hétig ha esik a hó pedig megvagyok autó nélkül.

2020. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!