Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót érdemes első autónak venni 500E ft alatt?

Figyelt kérdés
Elsősorban megbízható autóra gondolok, aminek alacsonyabb a fenntartása és nem kell havonta szervízbe járni vele. És azért ne egy multipla legyen.😂👌 A válaszokat köszönöm!

2020. okt. 24. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10


Velem volt olyan, hogy egy robogós és egy Audis összehangoltan akartak elém pofátlankodni az alárendelt út két oldaláról elém, a főútra. :DDD

Ez már szinte szokásos.


Ja! Ennek ellenkezője is volt már, elég leharcolt a WagonR-ünk, csak kiraktam az indexet, hogy sávolt váltsak, egy leheletnyivel balra forgattam a kormányt (nem mentem át a másik sávba), a másik sávban a mögöttem levő úgy lassított le, nehogy a leharcolt, rozsdás Suzuki megkarcolja az ő Gyönyörű Skodáját. :DDD

2020. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Toyotán, vagy opelen én is gondolkoztam, de szóba jött a golf is, de azok már tényleg elég öregek és annyira lutri még akkor is, ha jó állapotú.
2020. okt. 25. 09:26
 13/14 anonim ***** válasza:
suzuki swift 2001-2003 közöttiek, ha nem rozsdás rothad az alja annál jobb autó nincs.
2020. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%
Ford Focus MK1 szigorúan 1.6os motorral vagy az 1.8 esetleg a 2.0 az 1.4es gyenge mint a harmat
2020. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!