Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy vegyem rá a szüleimet?

Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy játszós autót, de a szüleim nem engedik (pedig volt már több is) saját pénzemből , forgalomból kivonva. A hely is megvan ahol tudnám tárolni, és magánterúleten van.

2020. nov. 9. 18:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
mi az a játszós autó? (bocsánat a tudatlanságomért..)
2020. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy papírok nélkül vettem. Nem őrültek módjára mentem vele, csak parkolás,elindulás váltás stb... A játszós autó, tulajdonképpen, egy bontásra szánt roncs, amiért nem kár ha összetörik. Általában papírok nélkül van. Nézz fel az Attila S2 csatornára, ott van több rész is.
2020. nov. 9. 20:12
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Es az a bontasra szant papirokkal nem rendelkezo roncs, megis hogyan jut el hozzatok? Mert ugye hivatalosan vezetni mar nem lehet, tehat utra nem mehetsz ki vele. Es amugy de tenyleg, minek? Ha van jogsid, vegyel szepen egy olcso hasznaltautot, aztan azt nyuzhatod kedvedre,legalisan. Ha pedig nincs jogsid (szerintem amugy nincs), akkor elobb szerezd meg. Meg jo hogy ebbe nem mennek bele a szuleid, akinek van egy kis esze, az nem is engedne meg. Mondjuk azt nem ertem, hogy eddig hogyan szerezhettel ilyen autokat, de mindegy is, te dolgod.
2020. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha van jogsid, minek kell "játszós autó" parkolgatni, meg váltást gyakorolni? Valamire csak megkaptad a jogsit, vagy ha ennyire nem megy a vezetés, minek erőlteted?
2020. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
tuti nincs jogsija, azért akar játszadozni csak otthon, a kertben a "játszósautóval". kérdező, elmúltál már 12 éves?
2020. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Elmúltam már 12 éves nagyon rég. Azért nem veszek forgalomban lévő autókat, mert a fenntartása drága. És azért nem szeretnék, hogy vegyek, mert elég sok az kissebség akinél van eladó ilyen autó, nem azért mert életveszélyes vagyok. 13-as trailerrel.
2020. nov. 9. 20:43
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Nincs jogsid tutira.
2020. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? Egyébként nem is erre irányul a kérdés....
2020. nov. 9. 20:53
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Minek költenél egy olyan roncsra, amiért nem kár, ha összetöröd, ráadásul nem mehetsz vele sehova? Ezt még mindig nem értem. Ha volt már több ilyen kocsid is, azt a pénzt miért nem raktad félre és vettél egy használtat? Édesanyám Suzukija 15 éves, 12 ezer a kötelezője, dízel, 6 litert fogyaszt 100-on. Ha ez neked drága...
2020. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha van penzed autot venni, legyen penzed fenntartani is. Ha ez nem megy, nem kell kocsi es kesz. Benzin amugy a roncsodba is kell, arra van penzed?

Es amugy nyilvan nincs jogsid, akinek van, az nem szorakozik ilyen baromsagokkal, hanem megy, es vezet normalisan :D

2020. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!