Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nőként írom, így bocsi,de...

Nőként írom, így bocsi,de hogy hívják azt a fúrós eszközt? Többi lent.(leirva)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik az az eszköz, amit szoktam látni videóban,amivel akár a kereket is egyből szinte leveszik? Azt oda nyomják ami fogja a kereket, rá nyomják,és már lent is van,vagy akár motortérben ami hasznos,ilyen elektromos fúró vagy valaki tud mondani pontos nevet? Vagy ilyesmit? Linkelni akár,köszönöm szépen, páromnak venném.



2020. nov. 10. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
14%

Tök ésszerű logikus megfontolás. :D


De amúgy a "fúrós eszköz"-ön röhögök kétórája :D

de amúgy tudni kéne valahogy mije van az embernek otthon, mármint szerszámilag. Mert könnyű mellényúlni és venni olyat amiből már van.

2020. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ütvecsavarozó. :)

#4, azért erre nem innék hipót. :) "az akkus nem hogy gyenge de nem is er semmit, a kerekcsavart meg se mozditja."

Nálunk a fiúk (buszgarázs) a Millwaukee cuccot használják, abból a "közepes" cucc (5 Ah-s akksival, 18 V-os) simán lelazítja a megfelelő nyomatékra húzott kerékanyákat (ismétlem: autóbusz, 20*1,5 mm-es menet, 32 mm-es laptáv), és a srácok nagyon meg vannak vele elégedve.

Igaz, pótakksival, töltővel ez a cucc 150 pisztolyorrú Mátyás.

2020. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22: Csakhogy a kérdező 20k kategóriában gondolkozik...


Kevés benne a torx bit. Ahogy valaki linkelte, az a trox bit készlet már f/sza.

Ha kettőt egyben sokallod, akkor azt nézd, hogy mennyire van általánosan felszerszámozva. Ha mindenféle eszköze van már, akkor inkább a bit készletet vedd


#13

2020. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen bitfej készletek sokszor le voltak akciózva a lidl-ben aztán most annyi van belőle hogy az életben el nem fogy. :D


Amúgy a germán vackokban a torxból kb 2 féle méretet használnak mindössze.


a villanyos ütvecsavarozó az hasznos lehet de csak ha minőségi.

légkulcs meg macerásabb, ha nincs hozzá egy min 10 baros kompresszora 80 literes tartállyal akkor csak egy használhatatlan térgeometria.

2020. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22# 4#vagyok, sokan nem értenek velem egyet ahogy látom :D 150ropi nem kevés pénz, én a 30 ropi körüli termékekre írtam, 30ert meg rendes akkut sem veszel nem hogy akkusat egyben :) csak nem írtam oda az ár réteget, bár azt gondoltam azért leesik mindenkinek ha odairom a lidls dolgokat :D
2020. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!