Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nőként írom, így bocsi,de...

Nőként írom, így bocsi,de hogy hívják azt a fúrós eszközt? Többi lent.(leirva)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik az az eszköz, amit szoktam látni videóban,amivel akár a kereket is egyből szinte leveszik? Azt oda nyomják ami fogja a kereket, rá nyomják,és már lent is van,vagy akár motortérben ami hasznos,ilyen elektromos fúró vagy valaki tud mondani pontos nevet? Vagy ilyesmit? Linkelni akár,köszönöm szépen, páromnak venném.



2020. nov. 10. 11:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nyomatekkulcs az tenyleg tok jo ajandek lehet, szerintem a krova keszlet mar van neki, igy nem biztos, hogy hasznát tudná venni, ha van. Nyomaték kulcs már ritkábban fordul elő... Vagy esetleg batris csavarhúzó, mindig jól jön, ha nincs :)
2020. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek? Ebben minden is van szerintem :D nem gatyi márkás? Mondjuk az mindegy nekem,csak strapabíró legyen,ne olyan ami első szerelesnel szét megy neki,de ezek jól néznek ki,csak erősek nem?

Köszi az utolsónak is!😊

2020. nov. 10. 14:08
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az öcsém ugyanilyen vett. Nem volt vele gond. Mondjuk csak ilyen hobby bütykölésre használta. A komolyabb munkákhoz fel vagyunk szerszámozva.

Alapvetően nem rossz, a normális torx készlet hiányzik csak belőle. Ami kb. elengedhetlen már a 15 éves autókhoz is. De ha nincs komolyabb felszerelve, akkor teljesen jó ajándék szerintem.

Az, hogy ez a webshop mennyire lehet megbízható, azt nem tudom

2020. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Ebben nincsen torx? Vagy van,csak kevés hozzá a cuccos?:)

Nagyon köszi a segítséget!:))

2020. nov. 10. 15:43
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
A párod szerelgetős típus? Mert egy izzócseréhez általában nem kell szerszámkészlet. Én konkrétan nem örülnék egy gagyi készletnek, mert ha aktívan szerel valaki úgyis venni kell normálisat.
2020. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
És ez nem normális amit ide linkeltem?:) köszi a választ!
2020. nov. 10. 16:39
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem amit kinéztél, az teljesen jó, ezzel kiegészítve egy hibátlan felszerelés az otthon elvégezhető kisebb javításokra.

[link]

Nézd meg mindkettőt az árukeresőn, vagy az árgépen, hátha máshol olcsóbb.

#15-el meg ne foglalkozz.

2020. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Azt a kiegészítőt én is ajánlom, mert autón sajnos gyakori a Torx csavar.
2020. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Máramelyikben gyakori a torx, én pont ezért nem szerelek semmit ami európában készült és/vagy 2000 utáni :)
2020. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Elég furcsa megfontolás, hogy a torx kulcsnyílás miatt csak Európán kívül gyártott 20 évesnél régebbi autókat szerelsz, de a témához visszatérve (bár te nem ahhoz szóltál hozzá), ez a kettő együtt teljesen jó választás.
2020. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!