Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma tolatás közben nekimentem...

Ma tolatás közben nekimentem a kukának és a kocsim hátulja összerepedezett, szinte biztos hogy 30 ezer ft többet kell majd füzeetnem?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Biztos.
2020. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudni. Ha van cascod, az fedezi a töréskár egy részét.
2020. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:
92%

A világon nincs ember aki látatlanban megmondaná.

Pl. mit értesz azon, hogy a hátulja?

Hátfal, csomagtértető lökhárító....egy, kettő, vagy még több elem?

Mekkora felületen történt az az "összerepedezés"?

Tenyérnyi, vagy saroktól sarokigt minden?

Csak megrepedt, vagy törött is?

Fém, vagy műanyag elem(ek) sérültek?

Van köztük menthető vagy cserélni kell?

Milyen tipus?

Mennyi idős?


Ezek mind nagyban befolyásolják a kárérték megállapítását.

2020. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hátfalnál törött, 4 éves, skoda
2020. nov. 17. 12:46
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Es mivel kapcsolatban szeretnel tobbet fizetni?!casco?kotelezo biztositas?vagy mi?
2020. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 veterán vas ***** válasza:
80%

Látom nem akarod érteni.

"hátfalnál törött, 4 éves Skoda" :(

Tudod teljesen más, ha egy Octavia kombi hátfala törik ajtóstól, vagy pl. egy Fábia hátsó lökhárítója összerepedezik.

Mindkettő Skoda, mindkettőnek a hátulja kapott, de a két javítási költség között akár 20-szoros(!) különbség is lehet.

2020. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezt így látatlanba nem egyszerű megmondani. A kérdés az hogy mit jelent az hogy repedezett? Mivel hátfalról van szó így nagyon jó eséllyel csak a fényezés repedt fel és talán a karosszérián nem kell semmit se csinálni maximum gittelni mert egy minimális benyomódás szerintem biztosan van, aztán fényeztetni ez függ attól milyen festéket kell keverni, mert nem mindegy hogy metál, gyöngyház, sima egyszerű stb... Azt ugye lakkozni kell legalább 3x és erősen javasolt egy polírozás utána hogy kiegyenlítse nagyjából a színbeli eltéréseket mert lesz ilyen. Egy 4 éves autónál főleg ha viszonylag újabb modell és nem évek óta gyártott modellről van szó akkor bizony biztosan több lesz mint 30 ezer Ft, szerintem egy 80 ezerre nyugodtan számolhatsz és lehet megúszod fele ennyiből, de ne vegyél rá mérget. Ha van Casco akkor valamivel előrébb vagy, és annyira drága sem lesz talán.
2020. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
De hogy milyen füzet az még mindig nem derült ki. Kockás vagy vonalas füzet?
2020. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Félfamentes A4-es rajzfüzet.

Abba fogja felskiccelni nekünk a hátfalnál törött 4 éves Skodát. :D

2020. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba tudtad egy kukával "összetörni" az autót? 40el tolattál, vagy mi? Bevallom, én is mentem neki kukának, de normálisan, lépésben tolattam, ahogy parkolásnál kell. Semmi sem látszott.
2020. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!