Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri-e 2002-es Audi TT 1.8T...

Megéri-e 2002-es Audi TT 1.8T 180 lovas autót venni? (Elsökerék meghajtás) Nem olyan rettentö az ára és rozsdamentes,jól néz ki esztétikailag, a motorja is szépen jár.

Figyelt kérdés

nov. 19. 10:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Még nagyon tetszik az Audi A3 2.0TDI 2004 , meg az Audi A4.
nov. 19. 10:33
 2/21 A kérdező kommentje:
Az Audi TT 2002 azért is tetszik jobban, mivel nem feltétlen muszály Audi alkatrészt venni hozzá, hanem lehet VW Golf 4 alkatrészei is találnak, ami persze árban különbség.
nov. 19. 10:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát, a korából adódóan én nem merném. De ha annyira jó állapotú és neked kell, hát vedd.
nov. 19. 10:56
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, utángyártottaban nincs árkülönbség Audi és VW között, mivel konkrétan ugyanazokat a termékeket találod meg (pl. autodoc.hu-n), gyárit meg 20 éves autóhoz úgyis csak akkor veszel, ha utángyártott nincs.

Én TT-t csak hobbiautónak venném, ahol nem baj, ha hetekig áll valamilyen hiba miatt.

nov. 19. 11:00
 5/21 anonim válasza:
100%
Ha nem úgy veszel meg, egy kocsit, hogy alig marad pénzed átíratni is, akkor szerintem nyugodt szívvel megveheted. De azért nem árt, ha 1 millió forint körül mindig van készenlétben, ami elmehet a kocsira! Nem olcsó mulatság egy hulladék német fentartása még 18 évesen sem.
nov. 19. 11:10
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkerékhajtásút ne, TT-re kötelező elem a Quattro.

Amúgy az első generációból már én sem vennék, bármennyire is időtlen a designja, azért itt már 15+ éves sportautókról beszélünk, ilyen autót pedig nem azért vesz az ember, hogy hetvennel elgurigázzon a tescoba... szóval rendesen meg vannak már hajtva.

Kettes vagy hármas generáció, 2014-2015 körüliekből már nagyon jó darabok vannak, a hármasnak pedig páratlanul jó a belső kialakítása.

nov. 19. 11:13
 7/21 anonim ***** válasza:
#2 Nem teljesen igaz. Az az alkatrész ami ugyanaz mint Golfban, az ugyanannyiba kerül.
nov. 19. 11:38
 8/21 A kérdező kommentje:
#5 A szüleim 4-es golfja mindjárt 20 éves, 4 évvel ezelött vették akkor volt 240.000km be, azóta mentünk vele egy pár ezer kmt. És öszintén eddig csak egy elsö szélvédöt kellett venni, mert egy kövecske elrepesztette (20000Ft), s olajcsere (7000Ft), 1 szett tárcsa+ fékpofák(13000Ft). Meg egy rend téli gumi (40000Ft) Ez kb. volt 80.000 Ft. Tehát eddig mind olyan dolgok voltak csak, ami szükséges, és ez a 80.000 Ft 4 év alatt volt. Ha úgy vesszük nem olyan rettentöen sok. Viszont ez függ attól is, hogy hogy kapod el az autó, mert kell egy kis szerencse is hozzá.
nov. 19. 11:39
 9/21 anonim ***** válasza:
#8 4 év alatt párezer nem táv. Ha azt vesszük én havi 1200-1500 kiómétert megyek.....
nov. 19. 11:41
 10/21 A kérdező kommentje:
#5 Hát nem tudom hogy vagy vele, de ha egy ilyen autónak 1 millába kerül a javítása akkor jobb ha ott adom el annyiért amennyit adnak érte...
nov. 19. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!