Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri-e 2002-es Audi TT 1.8T...

Megéri-e 2002-es Audi TT 1.8T 180 lovas autót venni? (Elsökerék meghajtás) Nem olyan rettentö az ára és rozsdamentes,jól néz ki esztétikailag, a motorja is szépen jár.

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 10:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Meg biztos h nem éri meg mivel csak a pénzt viszi termelni nem fog, inkább az a kérdés, hogy mennyire zsebbenyulós.
2020. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Broly2 ***** válasza:
78%

Elfogult vélemények vannak, aki szerelmes ebbe a típusba vagy tetszik neki kifog egy jó állapotút annak megéri!

Igazából akármilyen autóból foghatsz ki sz@rt..ha megakarod akkor vedd meg! TT tulaj vagyok és az okosak kedvéért azért mellé lehet rakni egy golf 4.-et,nem egy kategória..de ha muszály majd a visszapillantóból megnézem ha látszik..😉

2021. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%
Oh és nem vagy elfogult, ez a " visszapillantóból megnézem " duma meg kb olyan 17 körüli halálos irambanon nevelkedett társaságban számít menőnek :D
2021. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Broly2 ***** válasza:
39%

..és azoknak szólt akik a golfot ugyanabba kategóriába sorolják amikor nem egy kategória a 2...

Smartot sem hasonlítasz semmilyen bmw-hez..Ha ez nem érthető..Na meg adatok alapján és reális alapon sem volt elfogult a kijelentés ..és nem 17.éves szint.. tény okoska.

2021. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
52%
De a stílus az 17 éves szint " Okoska ".
2021. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Broly2 ***** válasza:
17%

Akkor áruld el mi tetszik meg ha nem a stílusa egy ilyen karakterű autónak..és igen "okoska" vagy ezzel..úgy akar autot választani ami tetszik is neki..tehát egy autót igy választ az ember ha nem haszongépjárművet választ! 😁😉

Minden autónak márkának vannak stílusjegyei..

2021. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
52%
Én nem az autó stilusáról beszéltem, ha nem esett még le :D
2021. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Broly2 ***** válasza:
Ha értelmezed az első irományom nem mondtam egy szóval sem ,h nem vagyok elfogult..általános iskolában van szövegértés, gyakorold..De ez azon nem változtat,hogy 2 különböző típusú autót összehasonlítgatunk..és a stílus/elég tág fogalom/ 😉 részemről lezártam.pont.
2021. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Még mindig nem esett le, elfogultság és stilus két külön dolog, és nem az auto stilusárol van még szó mindig :D
2021. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!