Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket volt, hogy felhúzott...

Titeket volt, hogy felhúzott az oktatótok?

Figyelt kérdés

Ma egy olyan hülyeség miatt felkaptam a vizet: kifogyóban volt a benzin, és mondta hogy álljunk meg a benzinkútnál. Okés, megálltunk. Elkezdi mondani, hogy hogyan kell lecsavarni a tanksapkát, már akkor ráztam a fejem, hogy én tuti nem fogok tankolni. Láttam már milliószor hogyan kell, ahogy apám csinálja, de azért én nem tankolnék...Erre ott pöffeszkedik a kocsiban, hogy "Nem igaz már, szálljál ki és tankolj" és elkezd lökdösni...Én meg mondtam,hogy nem akarok, aztán már jött oda a tankolófiú. Megnyugodtam, erre mondja az oktató, hogy akkoris szálljál ki és kérdezősködj...Most mi a sz*rt kérdezzek? Kiszálltam, aztán mint egy idióta ott álltam és néztem ki a fejemből...Természetes dolog a tankolás tudom, és ha lesz kocsim kénytelen leszek (vagy jattot adok a benzinkutasnak) de azért mégse b*sztasson már, még ha fiú lennék...

19/L


2010. aug. 12. 18:22
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Aztán meg egy kereszteződésben a lámpák után elkezdi hogy forduljunk meg, mert nem is meri erre az utat. De mögöttünk meg pont jöttek a csúcsforgalmi autók, és 2 kamionos között fordultam meg...Ott dudáltak meg anyáztak nekünk. És jogosan, mert elég gáz hely volt. Komolyan néha olyan idióta, pedeg amúgy rendes ember, de olyan hülye helyzetekbe hoz...
2010. aug. 12. 18:24
 2/29 anonim ***** válasza:
2010. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Először: szerintem most simán tankolhattál volna, én poénnak fogtam volna meg, no meg amolyan kitüntetésként, hogy "egyedül" intézhetem a tankolást!

A megfordulásról meg annyit, hogy akkor kell megfordulnod, amikor te is úgy érzed, hogy biztonságos...ezt vizsgán is úgy kell végrehajtani. te vagy alapvetően a sofőr, hogy úgy mondjam. A forgalom akadályozása közlekedési vétség.

Sok sikert a jogsidhoz.:)

24/N

2010. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jót akart neked. Én sem vagyok oda a vezetésért, tankolásért, mégis gyakorlok mióta megvan a jogsim, mert ha egyszer úgy adódik, akkor nem leszek pácban. Szerintem semmi rossz dolog nincs abban, amit az oktatód csinált, örültem volna ilyen oktatónak. Engem amúgy nem felhúzott általában az oktatóm, hanem mély depresszióba süllyesztett. Na az nem volt kellemes.
2010. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Csak olyan hülyének érzetem magam...Illetve tényleg az voltam. Mert pl az más sztem ha mondjuk kiszáll velem és megmutatja hogy mit meg hogyan, de így hogy ő ki sem szállt, csak onnan dirigált ezt vettem magamra. Mert tényleg olyan sz*rnak éreztem magam...És az ilyen dolgok miatt annyira magamba szoktam roskadni + mikor valamit nem úgy csinálok ahogyan kellene, és rámszólt erélyesebben. Legszívesebben már visszalépnék ettől az egésztől, mert olyan ügyetlen vagyok :( Igaz mér csak most volt a 3.rutinórám, de akkoris...
2010. aug. 12. 18:53
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak jött akar a tankolással:D de a másik az már nem túl jó ötlet egy tanulóval, Ha ez megvígasztal velem meg ordibál, káromkodik. és persze hogy elcseszek mindent:S Úgy utálom amikor ordítanak ilyenkor teljesen összezavarodok 18L
2010. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vagyok, fog menni.. én már a városin vagyok de a legszívesebben feladnám az egészet, együtt érzek veled.
2010. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van 1-2 balf*sz oktató.

Néha a tanuló is hibás de én tudom, hogy nagyon szemetek tudnak lenni.

2010. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az oktató már akkor elvágta magát, mikor az első rutinórán 3x el akarta mondani h h működik az ablaktörlő, meg ilyenek. És hiába mondtam neki h b@zmeg autószerelő papírom van, otthon áll 4 autó. Nem ez suzuki ezen másképp van. Akkor mondjad, megvártam még megunja, aztán mentünk. Rutinon egyszerse, városba egyszer fulladtam le lámpánál indulásnál parton felfele, szoval nem adtam neki rá okot h kiabálnia keljen velem. Egy éve van meg, azóta kb.30e km balesetmentesen.

19/F

2010. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kinek kellett fizetni a tankolást? Mert elvileg a sulinak kéne, ez benne van az árban hogy te menetkész autóval tanulsz.
2010. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!