Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatótok veletek is volt,...

Az oktatótok veletek is volt, hogy kiabált?

Figyelt kérdés

Most voltam igazán harmadszorra forgalomban vezetni. (Előtte is voltam már, de akkor kb az oktató váltott helyettem mindig) Most ha vmit nem úgy csináltam elkezdett kiabálni. A visszaváltás egyáltalán nem megy, így volt hogy 3asal kanyarodtam, vagy azzal indultam el a lámpánál :D Olyan eset is volt, hogy 40el mentem és nem váltottam fel a 4esbe. Kb majdnem leordította a fejem...


Okés, sokszor figyelmetlen vagyok sajnos, pont azért mert pl a seb.váltóval foglalkozom, és nem álltam meg a stoptáblánál (pedig nagyon jól tudom, hogy meg kell) vagy az oktató nagy fejétől nem látok ki oldalra, és nem látom hogy jönnek-e vagy sem. Elkezdi, hogy ő félt mellettem...

Hát majdnem elkezdtem sírni, és kb ott tartok, hogy soha sem akarok többször vezetni. (Tudom nem kötelező, feladhatom, de amúgy viszont szeretek.)


Veletek volt ilyen?


2010. szept. 2. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam nem volt ilyen, a rutinnál megtanultam kezelni a sebváltót, nem volt semmi probléma vele, max a jobbra hátra tolatással volt egy gond, de kimentünk tesco parkolóba gyakorolni, autána már jobban ment.


Mi az elején direkt kértük, h türelmes legyen az oktató:) Csak néha vitte fel a hangsúlyt, vagy nyúlt a kormányhoz, de akkor volt is oka, mert nem úgy csináltam ahogy kell, de megtanultam. Szerintem nem nehéz. Am szerintem az lehet a baj, h nagyon izgulsz, h kiabálni fog, ezért elfelejted mit kell csinálni, vagy figyelmetlen leszel. Próbáld meg kicsit kizárni a tudatodból az oktatód kiabálás mikor vezetsz, s figyelj az autóra. Nekem ez mindig sikerült, sokszor, bár sokszor volt, h mondja: baaaaalra, nem jobbraaa!!:D Mert csak mentem, amerre nekem tetszett, kb nem is figyeltem merre mondja:D de sikerült minden vizsgám elsőre, most meg már simán megyek a városba kocsival. 17/L

2010. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekemis hasonló oktatóm volt én azért végigszenvedtem vele, autókezeléssel nem voltak gondjaim de kb 3 szor megesett hogy nem nyomtam be teljesen a kuplungot akkor kiakadt, meg mindig jött ilyennel hogy finoman váltsak mert hallja hogy kattan és akkor még utolsó óráimon is elkezdte mutogatni hogy kell váltani... na mind1 ha jót akarsz és ismersz egy rendes oktató váltsd le mert nem lesz jobb ember ő se.
2010. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Válts oktatót! Velem sose kiabált, egy tündéri pasi volt! Szóval addig cselekedj amíg az elején vagy!
2010. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Valószínű hogy te is kiabálnál vagy felemelnéd a hangod ha te volnál az oktató a sok kezdő bénázása miatt hiszen az oktató csak a saját autóját kockáztatja.
2010. szept. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ordibált az oktató,de én eltörtem az orcsontját :)

Na azóta nincs "B" kategóriás jogosítványom.

De szerencsére nagymotor jogsim már előtte is volt,így maradtam a motoroknál.(és egyáltalán nem bántam meg)

2010. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is ordibálnék ha szétbasznád a kocsimat a hülye 3-asban indulásoddal, amikor ezt már a rutinon is tudni kellett volna, hogy 1-esben indulunk.
2010. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom melyik suliba vagy de azonnal válts,mert velem is ezt művelte az oktató rutinon,ráadásul már a 2. órán közölte h pótóra kell a 4. alkalom után váltottam és az új oktatóm szerint semmi baj a vezetésemmel az előző csak le akart húzni.ja és a mostani nagyon kedves.
2010. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem csak ordibált!Mégis átmentem mindenből elsőre! :)

Ha elereszted a füled mellett az ordibálást és nem foglalkozol vele,akkor a hasznodra is válhat.Hidd el nekem,én már átestem ezen pár éve.Tudom,hogy abban a helyzetben szar dolog,de utólag visszagondolva nem választanék más oktatót!

2010. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak, akik a saját autójukat féltik:


Az ne menjen oktatónak, aki nem bírja csinálni.. ilyen egyszerű. Boxolónak se megy az, aki nem bírja az ütéseket. Ez a hivatás erről szól - a tanulók bénázását kijavítani.


A kérdezőnek: az én oktatóm nem kiabált, csupán gúnyos megjegyzéseket tett - az se sokkal jobb.

2010. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aranyos oktatóm volt,a papám szerezte be nekünk,annyi különbséggel,hogy mi a saját új autónkkal jártunk.Berakták a pótféket és nem volt gond,Már 10 éves volt az autó 60 ezer kilóméterrel.és senki nem hitte el,mert a hangja olyan volt mint egy ujnak.Ja és nem órára vállalt,hanem,hogy megtanit vezetni.Nem kiabált,azóta eltelt jópár év és hálás vagyok,hogy megtanitott,hogy óvatos legyek.Elsőre át is mentem,a vizsgabiztos azzal engedett el,hogy túl óvatos vagyok.Na de sokba volt akkor is egy uj autó.Aki orditozik,az saját magát minősiti.Finoman kell bánni ,mert szeretné ha megtanulna az ifjonc.Ha pedig orditozik,akkor elterjed a hire és nem lesz új tanulója,akkor azt orditozhat.
2010. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!