Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lány tanuló vezetők! Veletek...

Lány tanuló vezetők! Veletek is kikezdett az oktatótok?

Figyelt kérdés

Az oktatóm mindig utalgatott arra hogy mennyire tetszem neki,meg milyen jó a farmerom..Aztán folyamatosan ment a félre érthető dumája,amivel az agyamra ment..Egy idő után persze már leállítottam,muszáj volt kinyítni a szám és a kezembe venni a dolgokat.Főleg már akkor mikor a kezével a lábam taperolta,hogy szépen váltsak...háát az tuti,hogy gyorsan megtanultam,de nem azért mert jó volt az oktatóm,henem mert nem akartam,hogy taperoljon..

Ha van történetetek kiváncsi lennék párral,hogy miket nem képzelnek egyesek..


2009. okt. 15. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szinte már természetes... Az én oktatóm is mondta, hogy mossam le az autóját bikiniben meg ilyesmik
2009. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
56%
örüljetek legalább van akinek bejössz én nem tetsezk senkinek..:(:S erre mondják azt,hogy átment,de meghúzták:) Jó csak vicceltem..:D
2009. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Annyi eszed nem volt,hogy válts oktatót? Nekem az első oktatóm az első órán a lábam között nyúlt le,hogy előre húzza az ülésemet,pedig nekem ùgy volt kényelmes . Aznap Làttam utoljára :)
2009. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kezdtem bele a jogsiba, de őszintén szólva én nem örülnék, ha az oktatóm kikezdene velem még akkor se, ha jó pasi. Ott az a dolga, hogy megtanítson autót vezetni. Persze poénkodni más, de van egy határ, amit nem jó átlépni.
2009. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

tényleg ilyen minden oktató, a kivétel meg erősíti a szabályt :)

Bizony sok kislány van, aki vesz "különórákat" tőlük, ezért mindenkinél próbálkoznak.Anno az enyém is ilyen volt (37 évesen), bár otthon felesége meg kislánya várta..

Nekem nagy szám volt, és poénra vettem a dolgot, és egész vezetés alatt röhögtünk, mert én mindig visszaszóltam :)

Vagy válts oktatót,menj nőhöz, ha van az autósiskolának női oktatója, vagy legyél szemtelen, és szívasd vissza :)

Ez a megoldás :)

22l (én akkor 17 voltam)

:)

2009. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem. De ahol tanultam onnan kirgutak egy pasit, mert szabálytalanul közlekedett asszem, msot peig a másik helyről fogják, mert kikezd a nőkkel.


Ahh az enyém igen ari volt.. 21 vagyok, most nyáron végeztem el, ő 28 kb. Pedig enem vagyok rossz csaj, meg voltam kivágottban is, utána lévő randi miatt :D

Egyfoltyában szorakoztattam amolyan Lolerai Gilmore stílusban, meg ő is, embereken röhögtünk, meg nem tom min...tök elvoltunk erotika nélkül :D hiányzik :)

2009. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nos először is már egy éve történt ez és sajnos nem volt lehetőségem váltani,mert a másik állítólag durvább volt..Én úgy döntöttem,hogy felül kerekedek ezzen és vissza vissza szóltam.A végén már rájött hogy erre nem vagyok kapható és abba hagyta.de azért próbált zavarba hozni.

De hallotam én is tőle olyan dolgokat,hogy ezzel meg azzal itt meg ott miket csinált.Neki is otthon volt a felesége,meg a gyerekek.De számomra az volt durvabb mikor mi vittük a gyerekeit iskolába.Akkor eszembe jutott vajon azokkal a csajokkal is vitte akikkel volt külön órája?!

2009. okt. 15. 23:48
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
"kezembevenni a dolgokat és kinyitni a szám"...ezekszerint csak beadtad a derekad^^
2009. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen jártam jogsira,de az oktató anyám ismerőse volt. Innentől kezdve csak anyám lehetett a jó,mert ő a felnőtt,én meg még 'gyerek' voltam neki. Nemhogy kikezdett volna velem,hanem vert és megszégyenített,pedig lány vagyok én is,ő meg fiatalabb volt anyámnál,negyvenes,de mindig elbeszélgettek a 'gyerekről'. Egyszer az egész csoport előtt azt mondta,a tegeződést is visszaveszi tőlem,azaz nem tudom,mit gondolt,csókolomozzam? Pedig hiába anyám ismerőse,előtte még sosem láttam,nem ismertem,tehát nem ő paskolta annak idején a pelenkás s.ggemet. Nagyon megalázó volt anyám előtt is,persze ő nem szólt érte,mert 'nem sértheti meg',én merészeltem volna szólni,hát tovább alázott volna a csoport előtt,ahogy minden alkalommal megtette valamivel. Sírva mentem minden órára,de valahogy kibírtam,levizsgáztam.
2009. okt. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és azóta nem is köszön,néz és elmegy mellettem. Pedig sosem szóltam vissza neki. Mit gondolt,én köszönök majd neki előre? Ő egy negyvenes pasi még mindig,én meg már 24 vagyok azóta. Azt várthatja,hogy én köszönjek előre. Nem tudom,miért gyűlöl,és miért csak anyám a jó. Neki már messziről villog autóval is.
2009. okt. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!