Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik Tanulnak vezetni! Nektek...

Akik Tanulnak vezetni! Nektek milyen az oktatótok (vagy milyen volt anno)? Rendes? Nem kiabál?

Figyelt kérdés
Az enyém már a legelső alkalommal mikor kimentem a forgalomba(nagyon izgultam mégiscsak először ment élesbe) és ha vmit nem ugy csináltam ahogy azt ő elképzelte már rögtön orditott és anyázott...:S egyébként nő... ja és nagyon "szépeket" szokott mondani , pl: szerinte kb 0 tehetségem van a vezetéshez ..stb..Nektek milyen volt ?
2009. szept. 22. 16:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát kb. az enyém is ilyen, és mivel azelőtt még soha nem vezettem, eléggé lecseszett, hogy bamba vagyok, meg ilyenek...Nem anyázott, de rosszul esett. Egyébként tök kiszámíthatatlan...
2009. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menjél másik oktatóhoz. Ha neki annyira nincs szüksége tanítványokra, hogy normálisan tudjon beszélni, akkor hagyd ott. Vagy mondd meg neki, hogy kultúrálódjon, de ne hagyd magad megalázni, csak azért mert az egy olyan helyzet, hogy ő a tanító és te a tanuló, ez sosem lehet ok a másik megalázására.
2009. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nőt nem szabad választani! Én most tanulok vezetni,4 forgalmi órán vagyok túl. Egy idős bácsi az oktatòm aki kiképző volt a katonaságnál majdnem 30 évig. Nagyon türelmes aranyos,mindig biztat és én imádom:):)
2009. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17:13as vagyok. Rutinból az első 2 óra utàn váltottam oktatót. És a lehető legjobb döntés volt:)
2009. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott azonnal!nála biztos nem fogsz megtanulni vezetni,és csak szenvedés lesz neki és neked.Ha gondolod akár iskolát is változtathatsz következmény nélkül.Aki kiabál anyáz,belenyúlkál a kormányba,piszkál,morálisan leépít \0 tehetséged van\NEM JÓ OKTATÓ!Ne felejtsd el azt sem,hogy te fizetsz nem is keveset ezért a MINIMUM a megfelelő stresszmentes légkör.
2009. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
enyém egy idős (nagypapa korú) férfi, nagyon türelmes (hozzám kell is:D), nem félti a kocsiját, hagyja hogy vezessek, abszolút kedves és rendes, mindent elmagyaráz rendesen, és nem nullázza le az így is elég csekélyke önbizalmam. imádom!:D
2009. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem az oktatóm egy nagyon jófej középkorú férfi volt, aki ordított velem ha valamit elrontottam, de mindig amikor nagyon letolt valami miatt, a szünetben mindig mondta, hogy azért csinálta csak, mert így jobban megmarad a fejemben a dolog és többet nem fogom elkövetni. Olyat meg soha nem mondott, hogy tehetségtelen vagyok meg hasonlók, ő egy főnyeremény volt:)


jah és gyümölcstermesztő is a fazon, így mindig hozott sok gyümölcsöt és szünetben lehetett enni belőle mindig.

2009. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én nőnél tanultam. nagyon jó volt, szerettem. türelmes volt.

viszont ha neked nem jó az,akinél vagy, menj át máshoz! nehogy már egy idióta miatt legyenek rossz élményeid!

azért gondold végig, hátha valahol neki van igaza, bár nem hinném, mert először mindenki, na jó, sokan nem csinálják jól a dolgokat és természetes, hogy izgul az ember!! Ha másokkal is kiabál, akkor valószínű, hogy ilyen a természete, akkor inkább keress mást!

23/L

2009. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oktatóm alapvetően rendes de néha lecsesz hogy nem figyeltem eléggé

18/f

2009. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos az én oktatóm Nagyon Rendes ,kedves,segítőkész aranyos ember volt (férfi)!!!

Halál nyugodt egy hapi volt semmi kiabálás sőt rutin gyakorlaton ott telefonált meg aludt mellettem mert bízott bennem hogy normálisan megcsinálok mindent és nem okozok kárt!Ha valamit elcsesztem nem kiabált hanem ahogyan mentem tovább elmagyarázta!Gondolhatjátok amikor tele zöldes lámpánál közleketdtem (ugye ezt én nem tudtam hogy tele zöldes) és nem engedtem el a szembejövőt beletaposott a fékbe és halál nyugodtan melmagyarázta hogy mit hogyan merre... és mentünk tovább (kereszteződés közepén) :)

2009. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!