Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és még csak tervezem hogy nyár elején elkezdem a jogsit, szóval még van idő kigondolni, de gondoltam megkérdezem, mivel nem értek hozzá annyira.


Amit biztosra tudok, hogy valamilyen kombi kellene. Lehet nem lesz olyan könnyű a kezelése a hosszát nézve, de most is járok fűkaszálni, meg "maszek" munkákat vállalok, illetve annak ellenére hogy informatikusnak tanulok, valószínűleg az asztalos szakmát fogom elvégezni a középsuli után. Na de a lényeg, hogy mindenképp kell az a könnyebbség, hogy szerszámokkal teli tudjam pakolni a csomagtartót, illetve hogy "szálas" anyagot tudjak szállítani a tetőcsomagtartón, pl. zártszelvény, vagy fűrészáru. Szóval az tuti hogy valamilyen kombi kell. Innentől kezdve gyakorlatilag nincs megkötésem, esetleg annyi hogy legyen elég erős ahhoz hogy tudjak utánfutót "vontatni" vele, ha úgy adódik, no meg ahhoz nem árt egy vonóhorog se.


Az eddigi elképzelés egy ASTRA G volt, és a neten való keresgélés alapján, legalább 100LE-s verzió, vagy erősebb. Nincsenek olyan nagy igényeim, és egy kis guglizás után elméletileg ez egy teljesen jó autó arra amire kell.


A kérdésem az lenne, hogy jó lesz-e egy ilyen, illetve milyen más autókat nézhetnék még meg?


Még egy mellékes dolog, hogy benzin vagy dízel? Nagyon lebutítva pár szóban.


Swift meg hasonló nem érdekel, inkább várok többet, de legyen egy normális autóm.


Köszi!



2021. jan. 20. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha számít a cuccolás akkor én inkább a kisáruszállítók kombi változata körül nézelődnék, Citroen Berlingo, Vw Caddy, Fiat Doblo, Opel Combo, ez a vonal. A LE témát ne gondold túl.
2021. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak az a baj hogy ennél nehezebb lenne a tetőcsomagtartóra pakolni nem? Meg nekem valahogy idétlenül néznek ki ezek.
2021. jan. 20. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük újra.

Ne legyen Berlingo felé, de lehessen pakolni.

Akkor keress vonóhorogos 1.7 dti Isuzu dízel g astrát, de vonóhorogosat!

Tobb elfér futón mint a Berlingoba.

2021. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 azt elfelejtetted, hogy 2 évig nem lehet vontatni?
2021. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
#2: Miért lenne nehezebb? Egy kicsit magasabbra kell emelni azokat a pár kilós leceket, na bumm. A kinézet meg ne érdekeljen, hidd el, egy Astra kombitól se csúszik le a bugyi a lányokról.
2021. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
akkor is suzuki swift a jó...normális autó, ha nem annak látod a felfogásoddal van baj akkor ne jogsizz hanem legózz
2021. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam én vitát szítani, nyugi. Nem csajozni kell az autó, egyszerűen az én szememnek nem tetszik. A Swift meg egyszerűen azért nem jó mert ahogy mondtam, munkára kéne főleg. Anyagot vinni, szerszámokat pakolni bele. A-ból B-re menésre természetesen megfelel, nincs vele különösebb bajom, csak nekem nem felelne meg. Félreértések elkerülése végett pedig kicsit átfogalmazom a kérdést; tehát milyen G Astra-hoz hasonló kaliberű kombi kivitelű autókat nézegessek? Pl. az előbb néztem Mazda 6-os kombikat, kicsit korszerűbbnek tűnik, és hasonló áron van. Csak ugye nem értek hozzá, ezért jött a kérdés, hogy ilyen kategóriában, ilyen típusú autók között miket nézegessek. Ha esetleg úgy tűnne, hogy segítséget kérek és akármire is rámondom hogy nem, akkor elnézést kérek, nem akarok hálátlankodni vagy akármi, valószínű rosszul tettem fel a kérdést.
2021. jan. 20. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Na de mennyiért. Szerintem szálanyaggal jobban pakolható egy kombi, mint egy furgon, szóval isuzu dízel Astra
2021. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Haha:D Alhambra/Galaxy/Sharan kell. Vicc volt!!!


Toyota Avensis.

2021. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!