Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz megtanulni vezetni...

Nehéz megtanulni vezetni nulla tapasztalattal vagy érdeklődéssel?

Figyelt kérdés
Mennyire bonyolult autót vezetni tanulni? Régóta szeretnék vezetni, csak eléggé félek pár dologtól. Félek attól, hogy halálos baleset áldozata leszek ha épp kocsit vezetek és valami barom miatt történik mindez, vagy én okozok durva akár halálos balesetet másoknak, elütök egy gyalogost, vannak ezek akik direkt a kocsi elé ugranak mintha a kocsis gázolta volna el őket, hogy nekik legyen pénzük azt hiszem. Pedig az álmom egy aranyos kisméretű autó, tudjátok ez a 2 személyes és én vezetem teljes biztonságban, odafigyelve. De ezek a félelmek miatt sosem mertem eddig tovább haladni. Eddig életemben talán kiskoromban "vezettem" keresztanyám ölében, de akkor is kicsit nehéz volt főleg a kanyar, meg valami autós oktatás volt valahol általános iskolával de ez mintha egy lázálom lett volna. Mennyit kell bemagolni úgy összesen? Hány lecke után lehet élesben vezetni? Nem mostanában tervezem, csak úgy érdeklődnék.

2021. jan. 22. 00:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszii.

olyanokra gondoltam mint videókon van néhűny hogy a kocsi épp hogy elindult lassan azt az örőlt ázsai asszonyka egyyszerűen neki megy a kocsinak és úgy tesz mintha a kocsit akaná maga alá húzni..láttam olyat is hogy egy "anya" ea gyerekét simén a kocsi elé lökte volna direkt hogy lehetnek ilyen emberek?? de akkor jó hallani hogy nálunk nincsenek ilyen idiótak. kamera lesz mindenképp. bárki bármit rám akarna kenni ott a felvétel..:)

2021. jan. 23. 09:10
 12/14 A kérdező kommentje:

amúgy milyen jogodítványt kéne szerezni nekem?

mert láttam többféle van.

én simán csak a városban autóznék, nem használnám másra. a.ból bbe jutás talán. :)

2021. jan. 23. 09:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs külön városi és országúti jogsi. B kategóriával vezethetsz személyautót és kisteherautót, ha ezt megszerzed, azzal az összes országban vezethetsz, ami tagja a bécsi közúti közlekedési egyezménynek.
2021. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem a nulla tapasztalattal van a gond, mert anno én is így álltam neki a jogsinak. Viszont én meg akartam tanulni vezetni, érdekelt az egész és így könnyebb is volt. El kell döntened, hogy a vezetéssel kapcsolatban a félelmeid nagyobbak vagy az akaratod.
2021. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!