Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mentünk hazafele, amikor megelőztem egy Toyotát. Az anyósülésen ülő haverom bemutatott neki. Majd ezért bosszúból bevágott elénk. Akármerre mentünk, üldözésbe vett minket, mindenféle kisutcába is, meg próbált bevágni elénk, ahol csak tudott. Ti mit cselekednétek ebben a helyzetben?

2021. febr. 18. 20:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Jól felpofoznám a haveromat, mit mutogat be összevissza...
2021. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Kitenném a haveromat a kocsiból, hiszen őt akarja.
2021. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
34%

No nem valószínű hogy ez az kisvárosi csetepaté megtörtént.


De ha mégis:

Agyatlanok vagytok mind a hárman, te is, hogy hagyod, a barátod főként, no meg a másik sofőr.

Igazából teljesen jogos lenne nektek egy büntető fékezés.. tőlem meg is kapnád!


Igazából én azt tudom megmondani mit tettem, amikor majdnem balesetet csinált egy velemkorú fattyú. Anyósülésen voltam, párom vezetett. Átnyultam, elkaptam a pólóját és megrángattam.

2021. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Azután, hogy bevágott elénk már én is bemutattam neki. Nem a haveromat akarom bántani. A kérdésem arra irányul, hogy a toyotás csávóval mit tennétek.
2021. febr. 18. 20:53
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan haverom, akiről nem tudom biztosan, hogy nem fog mutogatni meg egyéb dolgokat csinálni.


Ha mégis lenne, akkor kb. ekkor jött velem utoljára.


Ha nem hagy az autós, akkor pedig hívatnám a "haverommal" telefonon a rendőröket. Megállni nem állnék meg, mert ki tudja, kik ülnek abban a Toyotában.


Az viszont ciki, ha mégis megállásra kényszerítenek, vagy ha később találkoznánk úgy, hogy a "haver" nincs ott (mondjuk megjegyzik a rendszámot). Akkor kb. annyi lehetőség van, hogy őszintén bocsánatot kérek a "haver" hülyesége miatt, és vállalom, amit kapok érte, már ha kapok. Na ezért nem jönne velem többet az ilyen "haver", illetve ezért nincsenek ilyen "haverjaim".

2021. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
A Toyotás csávóval semmit nem tennék, hiszen nem ő kezdte.
2021. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
96%
Nem értelek: mit tennénk a toyotás csávóval? Miért, ti mit tettetek? Gyáván menekültetek, pedig ketten voltatok nagy pofával, mutogatva. Utólag vagytok csak bátrak, de akkor nagyon. :-)
2021. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

6

De ő követett el bűncselekményt.

2021. febr. 18. 20:56
 9/46 A kérdező kommentje:

7

Jó hogy nem szállok ki. Ki tudja ki vagy kik vannak abban az autóban?!

2021. febr. 18. 20:58
 10/46 anonim ***** válasza:
95%
Jó. És ezekből a tettekből ki mit tud bizonyítani?
2021. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!