Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kap minden fiatal kocsit?

Miért kap minden fiatal kocsit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi van. Bármelyik ismerősömet megkérdezem, a szülei fizették a jogsiját meg kapott kocsit a szülőktől. 24 éves vagyok, én most csinálom a jogsimat saját pénzből és sajnos kocsit is sajátból fogok majd venni.


Nem sajnáltni akarom magam de annyira igazságtalannak érzem az életet. Csinálom a mesterképzést egyetemen, gyakornok vagyok egy nagyon jó multinál és azt hittem tökre jól haladok az élettel aztán ezek a dolgok annyira demotiválnak...



Tényleg csak mi vagyunk ilyen szegények?!



2021. márc. 29. 19:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20 ha nem sikerült megerteni ennyi hozzaszolas es a kerdes utan akkor komoly gondok vannak a fejedben.
2021. ápr. 13. 07:25
 22/24 anonim ***** válasza:
51%

"én most csinálom a jogsimat saját pénzből és sajnos kocsit is sajátból fogok majd venni."

Annyira szánalmas, hogy képes vagy másokra irigykedni.. most komolyan ha egy szülő megteheti, hogy a gyerekének kifizesse meg egy kocsit is vegyen neki akkor miért ne segítene a saját gyerekének ?

Tipik magyar, a másik zsebében kell kutatni mivel ha már a sajátunkban nem lehet mert nincs mit.

Szegényem akarsz valamit az életben és neked pont nem a szüleid veszik meg neked és akkor már sírni kell, na látod ez az igazán sajnálatos.

Egyébként nem értem mi volt a kérdésnek az igazi célja ? Mert a puszta irigységen és önsajnáltatáson kívül semmi.


Remélem azt az 1.3 milliót csak viccből írtad ki 24 évesen. Ha annyi pénzem lenne annyi idősen felakasztanám magamat az első diófára.

2021. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#22 miért akasztanád fel? Mert te 18 eves korod ota dolgozol hidegburkolóként és tele vagy? :D


Vagy mert szüleid tolják alád a pénzt?

2021. ápr. 20. 19:05
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

Akárhogyan számolom évi 5-6 millió forintot simán meglehet keresni aki akar. ha valaki csak 23 évesen kezd el dolgozni már annak több pénze van nyilván ebből még lejön a lakbér/rezsi de akkor is 4-et simán de inkább többet de még ha írdatlan rosszul megy a pénz kezelés akkor is 2-3 simán.


De ahogy elnézem az agyi kapacitás az ott kimerül, hogy "szüleid tolják alád a pénzt" meg a "18 eves korod ota dolgozol". Aki nem egy koszos putri gyárba akar megrohadni hanem akar is elérni valamit az életben annak tennie is kell valamit érte nem csak a neten széjjel kürtölni, hogy "most csinálom a jogsimat saját pénzből és sajnos kocsit is sajátból fogok majd venni."

Szerintem maga a kérdés gázabb mint az, hogy valakinek vesznek egy kocsit.

Egyszerűen nem értem, hogy másnak miért fáj az, hogy akinek a szülei tehetősebbek azok segítik a gyereküket. Az fáj, hogy a te szüleid nem adták alád a feneketlen pénzeszsákot ?

Mert ha igen akkor csak sajnálni tudlak.

2021. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!