Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a BMW...

Mi a véleményetek erről a BMW hirdetésről? Jó döntés lenne megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha most úgy döntenék, hogy nulla autós háttérrel (Skoda Fabia-t vezettem eddig) vennék egy ilyen autót hétvégi/alkalmi hobbijárműnek, akkor mire számíthatnék az első 1 évben? Van-e értelme elgondolkozni rajta és ha igen, akkor hogyan bonyolítsam le a vásárlást ill. mire figyeljek?

Mire számíthatnék?



2021. máj. 10. 19:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen Fabiat vezettél, meg mikorit. Nyilván egy 1.2-es Fabiahoz képest ez nagyobb élmény lesz. De pl egy 1.6-os Fabianal ne gondold ám, hogy ez nagyságrendekkel jobban megy.


318i... Jól leírták a 2-es válaszban. Hobbiautónak ez irtó gyenge. Azért nem kell egy BMW szerintem, hogy megtapasztald ezt az egetverő 9,3 másodperces gyorsulást :D

2021. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez a gondom, hogy a BMW kinézete tetszik a legjobban... Szerencsére az agyam racionális része nagyobb, mint az "élvezeti" része, de nehéz lesz teljesen lemondani bármilyen bmw-ről, tekintve hogy egy autó sem hasonlít rá.

Maximum az Audik veszik fel vele a versenyt, idővel talán beadok egy picit újabb A4-est valamilyen dízel motorral, de addig marad a kis focus :)

2021. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
De 1 milláért tényleg egy zsákbamacska egy ilyen bmw, még akkor is ha hobbiautót akarsz. (Nem tudom ki az az ember, aki egy autó miatt felad egy csomó pénzt, de ez már más kérdés)
2021. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Akkor milyen szép KUPÉT tudnátok ajánlani 1-1,5 millió környékén? Vagy szerintetek melyik a legszebb low-budget kupé? Igazából nem is a teljesítmény érdekelne ebben a kocsiban, hanem a formavilág. Iszonyat gyönyörű 2 ajtós még mindig.
2021. máj. 12. 18:25
 15/25 anonim ***** válasza:

Opel tigra, ford puma, h astra coupe, g astra coupe (ebből van cabrio-coupe egyben)

Annyi de annyi autót vehetnél ennyiért, de sajnos az a coupe elvárás ott van :/

2021. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Vagy akár audi TT coupe :)

Annyiért már kapni, drága, de közel sem olyan drága és gyakori elromló mint a bmw.

2021. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ennyiért kabrióból sokkal komolyabb autók is vannak
2021. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#17: Nem kabrió, hanem kupé! Legyen max 2 millió a felső határ.
2021. máj. 12. 19:07
 19/25 anonim ***** válasza:
Felső határ 2 millió? Nekem kérdés nélkül a TT coupe lenne. Gyerekkori "álmom"1 millio 6 korul szepek vannak
2021. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát azért max 2-ből már szép E46-ot lehet venni.
2021. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!