Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a BMW...

Mi a véleményetek erről a BMW hirdetésről? Jó döntés lenne megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha most úgy döntenék, hogy nulla autós háttérrel (Skoda Fabia-t vezettem eddig) vennék egy ilyen autót hétvégi/alkalmi hobbijárműnek, akkor mire számíthatnék az első 1 évben? Van-e értelme elgondolkozni rajta és ha igen, akkor hogyan bonyolítsam le a vásárlást ill. mire figyeljek?

Mire számíthatnék?



2021. máj. 10. 19:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen, mondani is akartam, ennyiért laza.


[link]


[link]

2021. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Bár azért nem laza, mert 2 millióért is csak a picit hibás autókat adják.
2021. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

2 körül már kifoghatsz szép E46 kupét is, de körültekintőnek kell lenni.

Bár eléggé rákkeltően hülye és paraszt emberek is vannak benne, mégis érdemes bejelentkezni Facebookon E46-os / kifejezetten kupés csoportokba, ha egy fanatikus eladja az autóját, általában ott kezdi.

2021. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. De ez igaz minden autóra. Szinte minden autónak/márkának van fb csoportja, és aki kicsit is foglalkozik a kocsival, benne van. Onnan a legjobb autót venni, ez nem is kérdés. (Nekem kocsim sincs, de vagyok focusban, astrában stb 😂)
2021. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Inkább a 150 lovas 20D kevesebb vele a gond, ha jó gazdája volt!

Egyébként vedd meg ha ez a vágyad és ne foglalkozz semmivel és senkivel!! Legrosszabb esetben az első évben rá kell költeni 5-600 ezret, de utána van egy nagyon jó autód sokáig! Nekem is E46-om van 150 ezer km, 200 ezer forint alkatrész.......

2021. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!