Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire engedékeny az NKH?

Mennyire engedékeny az NKH?

Figyelt kérdés
Egy aprócska módosítást szeretnék az autómra, az NKH-tól kellene engedélyt kérni, de csak úgy nem szokták megadni. Az én indokom pedig annyi, hogy szeretném. Hallottam már ezzel kapcsolatban, hogy pofára megadták, de azóta talán szigorodtak hozzáállásilag.

2021. máj. 29. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem balesetveszélyes, akkor van esélyed. Meg kell próbálni.
2021. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem balesetveszélyes. Arról van szó, hogy "A" típusú rendszám helyett "B" típusút szeretnék. Na most ez egyszerűen hangzik, de az NKH-nál semmi sem egyszerű, ráadásul "B" típusú rendszámot akkor szoktak rakni az autóra, ha nem fér el a hosszú. Enyémen elfér, tehát azonkívül, hogy szeretnék olyat, semmi nem indokolja.
2021. máj. 29. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a szeretem, vagy nem szeretem kategória! Nem fogod megkapni, mert nem indokolt!
2021. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!