Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki már 2szer...

Van itt olyan aki már 2szer váltott vezetés szakoktatót? Ha igen, sikerrel jártatok végül?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én csak egyszer váltottam és a lehető legjobb döntést hoztam. Érdekesen módon rögtön levizsgáztam. Ennek már tíz éve. Akinek nincs türelme és ordít veled azt hagyd ott a picsába. B@szódjon meg az ilyen oktató. Senkise se tanulta az anyja hasába. Ne félj lépni. 30/f.
2021. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Olyan értelemben kétszer, hogy B kategóriánál is váltottam egyszer, meg C-nél is.

B-nél jól jártam vele. Egy igazi begyöpösödött tahót fogtam ki, aki elvárta hogy aki hozzá megy tanulni, az már lehetőleg tudjon vezetni és már csak le kelljen vizsgáztatni. Ha valamit magyaráznia kellett, már rosszul volt tőle. A magánéleti gondjait magával hozta az órákra is és általában ennek én ittam meg a levét. Az órái előtt egy órával már görcsben állt a gyomrom. A másik oktatóm egy türelmes, tapasztalt ember volt és végül elsőre átmentem a vizsgán.

C-nél egy nőnél kezdtem el vezetni, mert gondoltam hogy egy nő türelmesebben, megértőbben oktat. Hát ez nem jött be, elviselhetetlen stílusa volt. Még el se indultunk de már úgy szólt hozzám mint egy útszéli kóborkutyához, mintha személyes sértésnek venné hogy ezzel rabolom az idejét hogy hozzá járok vezetni. Végül leváltottam, de a másik oktató sem volt jobb, de úgy voltam vele hogy nem érdekel, azt a néhány órát kibírom valahogy.

2021. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Tesóm 2 szer váltott.

Én egyszer sem. Elsőre olyat választottam, aki nagyon jó oktató volt.

A tesóm elsőre egy olyan oktatót kapott, aki csak telefonozott, nem ráfigyelt. Majdnem baleset lett belőle.

Mondta is a tesóm, hogy ez így nem működik tovább. A 2. pasi kb. 2 óra után közölte, hogy keressen mást. A 3.-nál elsőre levizsgázott.

2021. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer váltottam, nagyon jó döntés volt. Viszont most is tervben van, hogy váltok újra...
2021. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!