Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt az első vezetésed...

Milyen volt az első vezetésed a sikeres forgalmi vizsga után?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fenomenális!

Életem egyik legboldogabb napja az volt mikor hozta a jogsim a postás :D

2021. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy évig nem vezettem. Utana vettem autot. Nagyon furcsa volt. Több napig kijartam föld utra gyakorolni az elindulást, megállás.

Azota mar 100.000 kmt mentem hiba nélkül.

2021. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lementem egy üres parkolóba és gyakoroltam az indulást megállást, próbáltam kiismerni a saját autómat. Nagy dizelesen tanultam, nekem kis benzines van. Aztan kimereszkedtem a varosba, de inkabb csak estefele, hetvegen.. es szep fokozatosan epitettem fel a "tudasom"
2021. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok! Én is nagyon izgatott vagyok, szombaton megyek majd először :)
2021. júl. 28. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hete lett meg a vizsgám, és nagyon boldog voltam (azt hittem, nem sikerült, de 8 hibavonallal végül sikeres lett a vizsga). Az első két alkalommal parkolóban gyakoroltam párommal a benzines Suzuki Swiften, és nagyon nehéz volt. Viszont ahogy ráéreztem a kuplungra, utána sokkal könnyebb lett minden, most már kisebb utakra (15-20 perces városi vezetés) szoktam menni, és várom, hogy majd egyhuzamban többet is vezessek, de egyelőre csak ismert útvonalakat vállalok be (IV. és XIII. kerület és Pest északi része, ahol vezetni is tanultam).
2021. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!