Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha minden autót el tudok...

Ha minden autót el tudok vezetni akkor jó sofőr vagyok?

Figyelt kérdés

3 éve van jogsim, egy dacia logan mcv-n tanultam ami jó hosszú autó. Elméletin 3x buktam de aztán negyedjére meglett, gyakorlati azonnal sikerült, pénz meg mindenféle egyéb kedvességek nélkül. Hibapont sem volt ha jól emlékszem, viszont végig mondtam hangosan hogy mit csinálok (most akkor kirakom az indexet és el fogok kanyarodni jobbra de előbb megadom az elsőbbséget stb stb ), és az nagyon sokat segített nekem hogy mondhattam.

Aztán jogsi letétel után egy héttel vettem egy yarist, meg vezetgettem a párom corsáját. Tudtam velük menni azonnal.

Kipróbáltam apám opel omegáját, azzal is tudtam menni. Vezettem drivenowokat (automata mind), gond nélkül. Lett egy bmwm tavaly ősszel. Elég erős autó de azonnal megtaláltam a pedálokat és tudtam vele menni! Nagymamám swiftjét ie el tudom vezetni. Páromnak fordja van és azzal is tudtam azonnal.

Most kapaszkodjatok meg!

Elvittem szervízbe a toyotámat és volt ott egy VALÓDI bmw e34 m5. Szimpi voltam a szervizesnek és megengedte hogy telephelyen belül mehetek vele egy kört és azonnal tudtam vele menni!!! ( nem mertem nyomni neki mert az ijesztöen gyors autó tud lenni de haladtam vele! Még tolatni meg parkolni is tudtam vele, aztán vissza adtam.)


Ez azt jelenti hogy jó sofőr vagyok?


25/n



2021. szept. 25. 14:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kisautókkal el tudtál közlekedni, meg próbaúton egy-egy nagyobbal is, nem jelent semmit. Pláne, hogy nem tudjuk milyen forgalomban és mennyit vezettél
2021. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nap mint nap levezetem solymár zugló távot oda vissza de van hogy még máshová is kell menni akkor azt is. Van egy nagy bmwm is, azzal is tudok menni ugyanugy
2021. szept. 25. 21:12
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2x13 km, oda ne rohanjak
2021. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%
#23: Megint törölni fogják a kérdést, mert lebuktatod, linket meg nem kapunk :D
2021. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem vette a jogsit, az mond képes elvezetni bármely autót.
2021. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
93%

Jajj már visszatérés Annuska...

Egyébként mivel a jogsit nem konkrét autóra adják, hanem elvileg bármit el kéne tudnod vezetni, ezért nem egy nagy szám hogy vezetői engedéllyel rendeokezel és mellé még vezetni is tudsz...

2021. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

*Visszatért

Hülye telefon🙄

2021. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Annyi azért lehet, hogy szokni kell a másik működését.

Ignisem van. A barátomé egy alacsony építésű Rover (az enyémhez képest).

Az első 50-10 méter szenvedés volt, mert úgy éreztem a térdem az államat veri, a pedálok máshol vannak, másképpen reagálnak. De ez normális. Aztán megtettem vele százvalahány kilométert gond nélkül.

2021. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nekem is így van pl a yarisnál alig van kuplung táv meg valamennyire magasan ÜLÖK, a bmwben meg baromi hosszú a kuplung táv és olyan fekve vezetős érzése van az embernek meg nehezebb kiszállni . Omega meg német autók detto. De meg lehet szokni de elejen fura volt.
2021. szept. 26. 09:08
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkora különbség nincs az autók közt , hogy ne tudd el vezetni a jó sofőr nem itt kezdődik , hogy el vezet jó pár személyautót .

Majd az első 1 millió balesetmentesen megtett km után kezdődik

2021. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!