Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki a kedvencetek a Speedzone-s...

Ki a kedvencetek a Speedzone-s csapatból?

Figyelt kérdés
Vályi István (Pista), Göbölyös Zsolt (Göbi), Csikós Zsolt (Csik) esetleg Eckhardt Balázs (Brúder) habár ő nem rendes tag? Kinek a stílusa, előadásmódja jön be nektek legjobban?

2021. okt. 2. 08:42
1 2
 1/17 Beviz Elek ***** válasza:
59%
Csík mindenben veri a többieket, nem is illik közéjük. Bárcsak visszamenne a Totalcarhoz.
2021. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Számomra Pista.

Van egy fajta stílusa de nekem tetszik szeretem hallgatni.

Alfásként tudok azonosulni vele mikor a márkáért rajong :)

2021. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is Pista.

Ért is hozzá, meg bírom a humorát :)

2021. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem Göbi,imádom ahogy mesél az autókról,látszik hogy érti miről beszél,jó stílusa van

Pista egy egyéniség az biztos,van hogy sok de alapjáraton őt is kedvelem.

Nincs nagy bajom Csíkkal de az előadásmódja nekem unalmas,nem tud igazán szórakoztatni.

2021. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A Pistát szeretem hallgatni. Néha marhaságokat mond, de pont ettől jó. :)

A vékony nyurgát is szeretem, azt hiszem ő a Göbölyös. A Csikós a legkevésbé szimpatikus.

2021. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bence.
2021. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj az, hogy különböző stílusú emberekből áll össze a csapat, mindegyiknek megvan a maga szerepe a közösségen belül.

Brúder egy hatalmas nagy maci, sokan kedvelik, de ő valójában külsős besegítő, az öreg járgányok rajongója.

Vályi István talán az akit nagyon sokan kedvelnek, de neki van egy ellentábora is.

Kétségtelen, hogy Pistának érdekes a stílusa, sokszor fölöslegesen is nyomakodik előre. Volt egy botrányos rész, ahol szinte szóhoz sem hagyta jutni a másik két szereplőt - az valóban nem nézett ki jól.

Azt nem értem, amikor a beszédjébe (palóc tájszólás) próbálnak bele kötni, de az biztos, hogy nagy az egója, viszont a lexikális tudása is az, talán a társai közül is kiemelkedik azzal, pedig ők se gyengék.

Göbölyös mérnök szemmel, gondolkodással ügyködik a csapatban, hasznos, kedvelt figura, de szerintem a népszerűségi indexén nem keveset emel, hogy időnként Tanja is a kamera elé kerül.

Csikós a veterán rajongó, arisztokrata értelmiségi, aki szintén hatalmas lexikális tudással bír.

Ő sokszor elmondta, hogy jobban szeret írni, mint beszélni.

Nyilván negvolt az oka, hogy miért hsgyta ott a Totalcart, amit mostanra szinte már minden ős-totalcaros elhagyott, a Speedzone Csikóssal gazdagabb, de a Totalcar vele sem lenne már sokkal jobb (ez magánvélemény, amivel lehet nem egyet érteni)

Bence egy nagy kakukktojás, az utóbbi időben többet van a kamera előtt, mint mögötte, a látszat szerint, ami persze nem igaz, mert a háttérben rengeteget dolgozik.

Viszont a kamera előtt lévő csapattagokkal ellentétben Bence nem sokat ért az autókhoz, legalább is szakmai mélységekben nem.

A többieket nem sorolom név szerint, vannak még állandó, és alkalmi "erők", de legtöbbet az eddig említetteket látjuk a kamerák előtt.

Nincs kiemelkedő kedvencem, mindegyiket megnézem, de előfordult már többször, hogy az aktuális hangulatomhoz nem passzolt a videó, és ott hagytam

Szeretem Pista beszéd stílusát hallgatni, de ha túlcsordul az arrogancia, azt már nem szeretem.

Göbölyösnél, Csikósnál inkább az a döntő, hogy miről beszélnek, érdekel-e az aktuális téma.

Bencének az esetek többségében nem adnám meg a szót 😀

2021. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pista a legnagyobb forma, én nagyon bírom.
2021. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Göbit mondanám, de Csík hatalmas nagy kedvenc, imádom olvasni, meg azt, amennyi mindent tud, és nemcsak a szája jár, mint pl Pistának, hanem neki tényleg ezernyi befejezett projektje van, tele van a garázsa nagyszerű járgányokkal, és nagyon szimpatikus a stílus amit képvisel. Néha én is azt látom, a totalcarnál valahogy jobban megvolt neki a helye. Pista pedig teljesen minősíthetetlen, ahogy beszél és viselkedik gyakran, meg egész nap trollkodik meg kötekedik a kommentszekcióknan.
2021. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gobi Doki egyertelmu. Na meg Tanya
2021. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!