Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az, hogy az ötödik...

Igaz az, hogy az ötödik forgalmi vizsgán kettő vizsgabiztos van jelen?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam itt 5. forgalmi vizsgás tapasztalatokat stb... És láttam egy kérdést,hogy az 5. vizsgán két vizsgabiztos van. A kérdés nem mostani igazából 2014-2015-ös. Arra lennék kíváncsi, hogy még mindig ugyanúgy zajlik-e az ótödik forgalmi vizsga azaz két vizsgabiztossal, Miskolcon. Köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 21. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
igen
2021. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Persze, egymást is vizsgáztatják!
2021. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Ma már úgy van, hogy a közlekedési miniszter ül be másodiknak, hogy lássa ki az a tökkelütött aki ennyiszer bukott.
2021. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Az 5. után mész PÁV4-re, mellesleg igen 2-en ülnek be, de hogy minek jó kérdés.


Mikor vizsgáztam előttem pont ez volt a helyzet,csóri kis csaj 5.-re ment át és nála is 2-en voltak. A poén az volt hogy vizsga közben ki is kellett vigyem a 2. vb-t a vonatállomásra.

Nem lepődtem volna meg ha kiteszik a brazzers, vagy esetleg a faketaxi feliratot....

2021. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
87%
Én most hétfőn mentem át ötödik alkalommal, egy vizsgabiztos volt, és sokkal elnézőbb volt. Kb áttuszkolt a viszgán. Jól vezettem, a parklás nagy nehezen ment csak, de szerintem ezért első vagy másodikra biztosan megbuktam volna. Mindenesetre most meglett, az a lényeg
2021. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És ki melyik oktatónál volt? Ez nem mindegy szerintem mert van olyan oktató akivel direkt kicsiknek, mert mondjuk pont csinált magának külön iskolát és otthagyta azt a helyett ahol dolgozott, vagy éppen direkt játszik a pedálal hogy fulladjin le a kocsi stb..
2023. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!