Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2021-ben még szokás plusz...

2021-ben még szokás plusz pénzt adni a vizsgabiztosnak, a sikeresebb vizsgáért?

Figyelt kérdés
Elsőre megbuktam, de tudok vezetni, az oktatóm is ezt mondja. A problémám az a vizsgadrukk. A vizsgabisztos is elég bunkón beszélt velem, már akkor amikor beült a kocsiba, és ez is nagyon stresszelt. Arra gondoltam, hogy most adnék valamennyit, mert eléggé úgy tűnik, hogy erre várnak. Szokás még ez? Mennyit kell adni, 20 000Ft összesen elég? Vagy még az oktatónak is kell adni?

2021. nov. 3. 08:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Sohasem volt szokás! Ha kenőpénz nélkül nem megy, inkább jogsid se legyen.
2021. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%
Aki azon az ismert útvonalon nem tud elmenni hiba nélkül annka tényleg jobb is ha sose lesz jogosítványa.
2021. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha kéne lóvé, oktatód már jelezte volna
2021. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek, aki nem tud egy ismert útvonalon végig menni, annak ne legyen jogsija!!!! 100x végig mentél már gondolom mindenhol. Ne pénzzel akard megoldani!!!!! Ha meg így sikerül megoldani, akkor no komment és remélem nem találkozunk a forgalomban. Remélem nem pécsi vagy.... Én is izgultam nagyon, de mégis oda tudtam figyelni, ráadásul csúcsforgalomban vizsgáztam, mert késett a vb! Mégis elsőre sikerült! Koncentrálj,figyelj! Min buktál meg?
2021. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Sosem volt az.
2021. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Meglepődve olvasom ezeket a "sosem volt szokás" megjegyzéseket. Hát srácok nektek sem sok élettapasztalatotok lehet. Mindig is szokás volt, most is az és ez nem arról szól hogy ez jó vagy nem, mert nyilván nem, de attól még a jelenség létezik.

Kérdező, az oktatóval beszélj erről, ne kezdj önálló akcióba.

2021. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
már nem szokás
2021. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Bár egyet értenék az 1-es válaszolóval viszont szerintem ha jól tudsz vezetni csak vizsgadrukkod van akkor gondolom érdemes.

Nem legális, fű alatt történik a dolog. Főleg ha korrupt szarházi oktatód van.

Nekem szerencsém volt mert a szar oktatóm nyugdíjba ment és kaptam helyette egy rendeset és azzal még letoltam 10 órát és utána kenőpénz nélkül is átmentem, olyan 6 hibaponttal.

Maga a vezetésoktatás is rohadt drága szóval valahogy megtudom érteni hogy miért gondolkoznak sokan kenőpénzben.

Az általában am. nem akadályozza meg a vizsgabiztost abban hogy megvágjon ha életveszélyesen vezetsz. Apróbb hibákat hagy figyelmen kívül.

2021. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
15%

"Mindig is szokás volt, most is az és ez nem arról szól hogy ez jó vagy nem, mert nyilván nem, de attól még a jelenség létezik."

tehat nehogy meg akarjuk valtoztatni a dolgokat, regen is szar volt, legyen tovabbra is szar!

2021. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fizettem zsebbe senkinek ezért. B kategóriához kellett 6 plusz óra és ennyi. 10 évvel később az A kat.-ot összesen 7 óra alatt végeztem el, amiből 2 óra a két gyakorlati vizsga volt (rutin pálya, város). De ki kellett fizetnem az összes órát, bár ez engem nem izgatott, mert mindenképpen ki kellett volna fizetni.

Megjegyezném olyan diák is volt, aki még 40 óra után is csak a rutin pályán motorozhatott... neki mondtuk is nem kéne erőltetni.

Meg volt egy olyan csaj is aki CBR1000 RR-el jött rutinpályára gyakorolni az első motor jogsiához :))). Ment egy kört aztán beírta az oktató vizsgára. A kb 45 kg-s csaj motoron nőtt fel... csak nem akart kategóriákra költeni, meg azt mondta ő csak versenypályán állatkodik, utcán ésszel közlekedik és még soha nem állították meg.

2021. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!