Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az forgalmi vizsgán egy bukás...

Az forgalmi vizsgán egy bukás után mennyi pótórát ajánlott venni?

Figyelt kérdés

Az oktatóm szerint minimum 5re lenne szükségem, de én 10et is vezetnék.

Fontos megemlíten, hogy Szlovákiában élek, itt 3 lehetőséged van az egész vizsgára, a tesztekkel és a parkolással együtt, ha harmadjára sem sikerül, kezdheted újra az egész tanfolyamot, ezért biztosra szeretnék menni.

Viszont az első előtt is nagyon stresszeltem, most is folyamatosan ideges vagyok, hogy mi lesz, ha nem csinálom meg. Olyan miatt buktam el, amit alap esetben simán tudtam volna kezelni, csak leblokkoltam. És ettől sem vagyok nyugodtabb.



2021. nov. 3. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha alapból jól megy a vezetés és csak a stressz miatt hibáztál, akkor nem szükséges még 10 órát venni. Ha viszont több komoly hibád volt akkor lehet, hogy még kell annyi.
2021. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva hogy csak 3x próbálhatod :o

Én 1x buktam meg mert rámentem egy záróvonalra, 2 éve van meg a jogsim és már most minden annyira egyértelmű, de a vizsga előtt minden annyira nehéznek tünik, az a sok szabály..mivel nem vagy hozzászokva a vezetéshez.

Nekem is több órát javasolt az oktatóm, de mondtam hogy hagy vegyek 1et és ha nem sikerül veszek többet. És másodjára sokkal jobban figyeltem, kedvesebb vizsgabiztost kaptam, és ez kevésbé stresszelt, és sikerült.

Ha az oktatód szerint ügyes vagy akkor szerintem 5óra is elég. Sokan 10x is megbuknak itt Magyarországon..

2021. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem csináltam a végén ilyen hatalmas hibákat, de úgy vagyok vele, hogy inkább mennék pár órával többet, minthogy aztán megint gond legyen. Persze más lenne a helyzet, ha nem csak 3 lehetőség lenne a vizsgára, akkor talán nem is stresszelnék így rá.
2021. nov. 3. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, mit szúrtál el. Ha csak érintettél egy záróvonalat, vagy nem indexeltél mikor kanyarodó főútvonalról egyenesen mentél tovább, akkor elég az 5 óra. Ha viszont mondjuk benéztél egy elsőbbségadást, vagy bementél szemből az egyirányúba, akkor jobb a 10 plusz óra.
2021. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
jelentkezzél be a következő vizsgaidőpontra és amikor ez a dátum már megvan, vegyél annyi gyakorló órát, amennyi belefér. A vizsga előtti nap mindenképpen vezess.
2021. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, vegyél 10 órát még. Nálunk volt, hogy csak 1 hónap múlva adnak új időpontot vizsgára, mert nagyon sok a vizsgázó.

De majd látod 3-4 óra után, hogy kell-e még. Ha mindent tudsz, és a para miatt szúrod el, akkor 5 óra is elég lehet.

2021. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2 vizsga között 3 hét alatt 1 órát vettem azt is a vizsga előtt pár órával.
2021. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ma volt egy sikertelen vizsgám. 0 hibaponttal és egy kizáró okkal buktam meg mely az volt, hogy 110 el mentem 130 as táblánál mondván a vizsgabiztos részéről, hogy nem ismertem fel a táblát, hogy ez korlátozás relatívan arra vonatkozik ha az időjárási viszonyok ezt indokolják. Aztán mondtam, hogy alapból is ennyivel mentem előtte is mert semmi nem tiltja, hogy 110 el menj 130 as tempónál mivel nem kötelező a megengedett sebesség 100%-val menni sőt nem is javasolt minden esetben. Persze ez nem hatotta meg, nem fizettem még eleget az oktatónak sem meg ő is kevesellte az általam 1x befolyt díját. Ez van. Mellesleg nekem 10 órát mondott a
2021. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!